Jump to content


Sanjutsu


Engine

Recommended Posts

1 minute ago, Delija said:

Vidi, zeznuo si se malo, derane. Poduvati i naduvati nije isto ;)

A ti slobodno nastavi da budes maskota,  pocasni klovn i dezurni nemac pojma na forumu. Valja imati i cemu se smejati :lol:

Smešan si. Nastavi da uživaš i da se podsmevaš, to ti je verovatno jedino zadovoljstvo u životu. Pošto si ućutkan na drugim forumima, ovde si se prilično razmahao jer ti se toleriše. Neko ko sebi stavi nick Delija, pri tom drži grb kluba kao logo, ne može biti niti zrela osoba niti ozbiljno shvaćen.

Link to comment
Share on other sites

Tebi ime i prezime u nick-u bas pomazu da budes ozbiljno shvacen :lol:

Ako treba da biram izmedju grba Zvezde i Ford-a kog si ti svojevremeno drzao kao profilnu sliku na FB-u i bio po ne znam koji put glavna atrakcija za sprdnju medju forumasima - mislim da je jasno sta cu izabrati ;)

I na kom sam to ja forumu "ucutkan"?

Link to comment
Share on other sites

To znaš ti a zna i ko treba da zna. 

Vidim, zanimalo te ko sam i šta sam pa si kopao po netu. Mogao si slobodno i mene da pitaš, nema potrebe kopati. Ja se bar ne krijem iza nekog nick-a koji više priliči nekim školarcima. Što se tiče poređenja koje si izneo, pomešano si babe i žabe. Potpuno si promašio temu. 

Svako dobro ti želim, smanji doživljaje, pijaće ti. 

Link to comment
Share on other sites

Ne znam. Zato pitam. Prosvetli me.

Nick koristim vec 20+ godina, a i avatar - jos od vremena kada jesam bio skolarac - za razliku od nekih koji su za forume, ai HiFi saznali juce ;)

Ne zanimas me bas ni malo i nisam poludeo da "kopam" bilo sta o tebi - izvesnoj ekipi forumasa pruzas finu zabavu na forumu, a i sire, pa share-uju ponekad svoj smeh sa drugarima preko Viber i FB grupa.

 

Takodje zelim sve najbolje.

 

Da se vratimo Maiden-ima i mom kukanju kako muzicki jako dobar album zvuci nedopustivo lose...

 

Link to comment
Share on other sites

Dragane hvala na info za nabavku albuma, mislio sam da su skuplji, ovo je super.
Što se tiče produkcije mislim da je pogrešno tražiti da zviče kao jazz, poslušajte trash metal himnu, remek djelo, Fear of the dark, pa recite kakva je na njega produkcija!
Svi navedeneni bendovi od strane Deluje su sasvim neki drugi zvuk.


Послато са SM-G960F помоћу Тапатока



Link to comment
Share on other sites

On 9/26/2021 at 2:05 AM, Delija said:

Ne znam. Zato pitam. Prosvetli me.

Nick koristim vec 20+ godina, a i avatar - jos od vremena kada jesam bio skolarac - za razliku od nekih koji su za forume, ai HiFi saznali juce ;)

Ne zanimas me bas ni malo i nisam poludeo da "kopam" bilo sta o tebi - izvesnoj ekipi forumasa pruzas finu zabavu na forumu, a i sire, pa share-uju ponekad svoj smeh sa drugarima preko Viber i FB grupa.

 

Takodje zelim sve najbolje.

 

Da se vratimo Maiden-ima i mom kukanju kako muzicki jako dobar album zvuci nedopustivo lose...

 

Vidiš, i u drugom pravcu se šeruju informacije ka drugim Viber grupama, pa se izaziva smeh i razni komentari. I činjenica je da se nikada nećemo složiti ko je u pravu, ko nije, ko ima bolji hifi, ko nema pojma, ko je stručnjak.

U svakom slučaju, hajde da uživamo u muzici, kakva god produkcija bila.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Nisam video ovu temu na vreme inače Senjutsu se sluša od  dana izlaska albuma -Tidal a u planu je nabavka  originalnog CD-a.  Davna 1982  god i album The Number of the Beast  ja sam  kupljen za sva vremena, Loša produkcija nešto što ide uz Iron Maiden, zašto je to tako ne znam ali gledao sam ih 3 puta uživo - bina, light, trajanje koncerta zvuk uvek je to lošije od full priče tipa Ac-Dc, Metalica,  kao  i produkcija samih albuma. Ovaj album je fenomenalan  u rangu najboljih poželeo da ih vidim  i cetvrti put za sada Srbija nije u planu Beč je najbliži  iako znam da će koncert trajati max 90min uz tradicionalno prosečan zvuk i binu koja je mesavina resursa organizatora i kulisa koje bend dopremi možda vidim majstore i četvrti put. "Up the Irons"

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 year later...

Ja sam stvarno izgubio interesovanje za Mejdene posle albuma Brave New World. 

Dance of Death ima dve, tri pesme koje su mi dosta dobre ali sav ovaj materijal sto su izbacili kasnije me uopste nije privukao, nego me je poprilicno smorio, neinteresantan je. A preslusao sam sve albume ukljucujuci ovaj poslednji. 

Njihova diskografija iz 80tih je stvarno mnogo jak rad, svih 7 albuma su manje ili vise odlicni. A ovaj materijal iz 21.veka stvarno ni po cemu ne moze da se meri sa klasicnim albumima.

 

 

Link to comment
Share on other sites

To može još više da se odnosi na Metallicu, koji posle crnog albuma ništa značajno nisu izbacili. Ljudi staraju, nema bunta, sad idu na kvalitet.
A i druga su vremena, nisam siguran koliko su današnji klinci zainteresovani za trash metal, kao što smo mi bili. Eventualno neki gotik, ili komercijala kao Maneskin...

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

4 minuta ranije, Engine said:

To može još više da se odnosi na Metallicu, koji posle crnog albuma ništa značajno nisu izbacili. Ljudi staraju, nema bunta, sad idu na kvalitet.
A i druga su vremena, nisam siguran koliko su današnji klinci zainteresovani za trash metal, kao što smo mi bili. Eventualno neki gotik, ili komercijala kao Maneskin...

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
 

 Da se ne lazemo: do Master je sve bilo odlicno, Justice... je OK album koji je umlatila ocajna produkcija. Crni album je vec prilicno deja vu. Imao je "hitove", ali nista iskreno novo.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, nkrgovic said:

 Da se ne lazemo: do Master je sve bilo odlicno, Justice... je OK album koji je umlatila ocajna produkcija. Crni album je vec prilicno deja vu. Imao je "hitove", ali nista iskreno novo.

Justice (iako nema bas i pristojnu produkciju) mi je na dosta visem muzickom nivou od debija Kill 'em all, koji mi je ok, ali ne odlican. 

Tako moje ocene za Metalikine albume: Ride, Master i Justice - odlicni; Kill 'em all i Black - ok, solidni, a ostatak smuti pa prospi. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...