Jump to content


Ev eliminator 18 bass bin


Milan992

Recommended Posts

7 minuta ranije, Milan992 said:

Nzm ni sam vise sta da radim,citao sam i trazio po forumima ali nemogu naci nista za taj sistem.

Провери што ти написах на предходној страни, расклапај, инстрмент у шаке па проверавај све.

Link to comment
Share on other sites

7 sati ranije, Nixie said:

Obzirom da imaš dosta opreme i baviš se profesionalno time, savet je nabavi nešto od merne opreme (prvenstveno merni mikrofon). Pomoći će ti dosta u radu. Recimo sad bi uradio merenje i video šta rade ti basovi i zašto se slabo čuju.

И ако тако крене никада неће изаћи из куће.

Link to comment
Share on other sites

17 sati ranije, Milan992 said:

Provericu sutra pa se javim sta je bilo. Pozz

Пробај суб по суб, значи извор звука ->> миксета - >> снагаш (један канал) - >> звучник.

Просто је немогуће да сва четири суба нису исправни поготову ако су фабрички.

Link to comment
Share on other sites

E ovako,ja kada sam kupio taj komplet sistem sve zice su bile kontra spojene na samom zvucniku ali svakom, i na prvi mah sam rasklopio da pregledam skretnice i da proverim ceo sistem i sve je oke samo je na svim kutijama bilo povezano kontra,+- i -+ msm sa skretnice do drajvera,i bez puno razmisljanja stavim plus na plus,minus na minus,rasklopim juce ceo sistem i nema sve je u najboljem redu.

Sedim i razmisljam,i setim se da su zice bile kontra kada sam kupio,a znam da mora zbog potiska da bude lepo povezano,a ne kontra,sta da radim kucam na google electrovoice servis dobijem broj ovlascenog servisa u srbiji i uzmem i pozovem ih,prijatan covek mi se javi,izdiktiram serijski broj jedne kutije on je nadje i celu specifikaciju,sve mu objasnim sa cim guram dovod od pojacala do kutija,i on na sve to kaze nemoguce,te kutije doslovno su od najjacih serija ev sistema,i ja ga pitam za polove na samom zvucniku kako se kace i proveri on da ide kontra jer i sam zvucnik stoji kontra okrenut te je izbacivao svu snagu napolje a nije u kutiju nabijao pritisak,doslovno je radio bez kutije,promenio sam polove i sada grme, kacim 2 kutije na jedan kanal dobijam 4ohm i tako na drugi kanal i sa jednim snagasem od 2x3000w teram sve 4 kutije i sada je to posao,sateliti su na drugom snagasu,i mogu sa lakocom da nadglasaju sabove i cuje se fantazija.

Tako da je resen problem..

Logika obogalji ceo sistem a treba kontra. :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...