Jump to content


Ev eliminator 18 bass bin


Milan992

Recommended Posts

Pozz,slucajno sam otvorio 3 iste teme,izvinjavam se.

Kupio sam ceo sistem eliminator,znaci 4 sub-a 18 i 4 satelita 15,sve originalno.

Desava se to da  nisam baš zadovoljan sa sabovima,trebao bi da bude nekako jaci,tu kada stojis kod njega oni izuvaju ali na 5 metara se doslovno necuju.

Kupio sam 2 snagasa behringer 6000 sa dsp,jedan snagas je za sabove a drugi za satelite,sve lepo podesim,sabovima dajem cist bass sateliti full range samo skinem niske hz.

Pojacala su 2x3000w na 4ohm,tako i povezujem na 4ohm

Link to comment
Share on other sites

Предпостављам да су спикони на крејевима каблова. Провери поларитете тј. да ли је на оба краја кабла иста жица на на истом контакту. Нема много четири кабла 2+2..

Link to comment
Share on other sites

Sve je to provereno,kada se promene polovi izgubi se zvuk odmah,sve sam proverio,ovim se bavim 10 godina,imam vise sistema ali ovo mi nije jasno uopste.

Prve kutije sam kupio za kucu jbl tr225 i onda sam skontao da nisu za kucu i poceo da iznajmljujem i tako malo po malo imam 5 paleta kutija.

Onda sam kupio za te TR225 4 sub turbosound 15 i to lepo radi,ovaj sistem sam kupio zbog prosirenja posla,radim rentu svadbe punoletsva i ostalo,jer  ovo mi se ucinilo zgodno jer gde ima manje ljudi tipa 30 40 gostiju,odnesem jedan stub,jedan sub i jedan satelit i radi posao a lepo izgleda pri tome.

Link to comment
Share on other sites

Pa da,ali jednostavno nmg da skontam sta se tu desava,jer sve je ispravno i ocuvano,snagasi jaki sa filterom zvuka digitalnim,debeli kablovi 4mm presek znaci nzm gde dalje.

Koristim pojacala samo ona koja su D klase zbog potronje,jer skoro gde god radim imam problem sa naponom,imam i korektor od 2,5kw idem prekp njega.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...