Jump to content


Početnik na klimavim nogama :)


Dr.Pop

Recommended Posts

Толико су каблови. Ако не нађеш, јави ми се преко поруке јер мислим да имам један "вишак" од 1,5м који сам правио за себе али се не користи. По цени материјала би добио.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 453
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

10 hours ago, gvlada said:

Толико су каблови. Ако не нађеш, јави ми се преко поруке јер мислим да имам један "вишак" од 1,5м који сам правио за себе али се не користи. По цени материјала би добио.

Evo javljam se. 😀

Link to comment
Share on other sites

13 sati ranije, Dr.Pop82 said:

Nisam buraz, PS mi stiže za vikend, a ne mogu da nadjemo digitalni koaksijalni da kupim. Bio u gigatronu, Tehnomanija, Emiju, dve radnje elektronske opreme i niko nema. Našao na kp ali su ili 1m ili 5m. A meni treba tipa plafon 1.5m . Stvarno mi se ne baca 30e da povežem TV i AVR.

E moj bajkeru, samo napred. Bice sve to OK. Kablovi kvalitetni imaju svoju cenu, i tu nema price.

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, gvlada said:

Толико су каблови. Ако не нађеш, јави ми се преко поруке јер мислим да имам један "вишак" од 1,5м који сам правио за себе али се не користи. По цени материјала би добио.

Evo od kolege foruma sa ću da pazarim. Šaljem ti podatke na pp

Link to comment
Share on other sites

Друга слика тв панела, први конектор где пише коаксијал. Слика авр панела, скроз десно, поред струјног иец конекторе, изнад звучничких исто пише коаксијал. Ту повежеш коакс спдиф кабл. У подешавањима треба доделити тај улаз неком имену нпр двд, тв, цд итд.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, gvlada said:

Друга слика тв панела, први конектор где пише коаксијал. Слика авр панела, скроз десно, поред струјног иец конекторе, изнад звучничких исто пише коаксијал. Ту повежеш коакс спдиф кабл. У подешавањима треба доделити тај улаз неком имену нпр двд, тв, цд итд.

Povezao sam , ali u kojim podešavanjima, sve sam pretražio i ništa se ne sešava, neznam gde da to promenim u podešavanjima, gde da mu dodelim ime ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...