Jump to content


P: Simaudio amp, R2R Dac, Lyngdorf CD plejer, Mythos STS zvucnici itd


garson

Recommended Posts

Zbog preseljenja u inostranstvo, primoran sam da prodam svoj sistem. :plakanje

 

1. Simaudio Moon Neo 250i integralno pojacalo, besprekorno stanje, daljinski upravljac (malo koriscen, posto sam koristio Logitech Harmony), kompletna ambalaza. Black-silver boja (pogledati attachment).

Cena: 1100e

 

2.  zvucnici Definitive Technology Mythos STS, sa ugradjenim subwoofer-ima, pojacalom D klase koje pogoni subwoofere. Dakle nisu u pitanju aktivni zvucnici, ali su laki za pogon. Silver boja, besprekorno stanje, kompletna  ambalaza. Mislim da ima review na stereophile sajtu koga zanimaju detalji i specifikacija.

Cena: 1100e

 

3. R-2R ladder DAC Holo Audio Spring Level 1. Besprekorno stanje, kompletna ambalaza. Na slici je zadnji deo DAC (tu se moze viditi sta ima od ulaza/izlaza).

Takodje mislim da je stereophile radio review ovog DACa, tu ima dodatnih slika i detalja/specifikacija.

518holo.bac.jpg

 

Cena: 1000e

 

4. USB to SPDIF tj DDC (digital to digital converter) Singxer SU-1. Dobro poznat po stranim forumima. Crna boja,  XMOS XU208, built in linearno napajanje, I2S ulaz (HDMI), ulaz za master clock, XLR balansirani AES,coaxial RCA, BNC . Tezak 1.7kg. :D Inicijalno uredjaj je bio max DSD256 native, ubrzo preko firmware-a podignuto na DSD512. Thesycon driver (ASIO itd). Sto se I2S ulaza tice poseduje switch-eve te podrzava razlicite uredjaje. Slika u attachmentu.

Besprekorno stanje, ambalaza.

Cena: 200e

 

5.  CD plejer Lyngdorf CD1, silver boja. Uredjaj kupljen od clana foruma i poznatog beogradskog audiofila (ne bih javno da otkrivam ime, ko je zainteresovan moze na PP). Apgrejdovao sam firmware na poslednji (1.6, stigao sa 1.3).  Slike u prilogu (moze se videti sta ima od izlaza). Ako se koristi kao transport moze da radi upsample do 192/24. Kupio sam ga bez daljinca ali dajem Logitech Harmony 650 koji nativno podrzava Lyngdorf CD1. U dobrom vizuelnom stanju (potrudicu se da slikam), poneka ogrebotina na poklopcu. 

Cena: 400e

 

S obzirom da sam od 2017 polovinu vremena provodio u inostranstvu, svi uredjaji su malo korisceni.

U Srbiji sam do 18 septembra, zbog specificne situacije nisam u mogucnosti da ponudim probu u vasim sistemima, ali naravno moguce je cuti/videti kod mene (Beograd). Moguc popust u slucaju kupovine vise uredjaja.

 

Kontakt preko PP.

 

Vlada :wave2


 

moon.jpg

su-1.jpg

lyngdorf-cd-1-silver-1.jpg

lyngdorf-cd-1-silver-2.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...