Jump to content


Okupljanje u BGDu?


Ljuba

Recommended Posts

  • Replies 75
  • Created
  • Last Reply

SrdaÄan pozdrav audiofilima i svima koji se tako osjećaju!

Prije svega drago mi je da i vi imate odliÄan forum posvećen potrazi za Svetim gralom. :) Primijetio sam da ovdje postoji mnoÅ¡tvo interesantnih tema i nadam se da ću se ubuduće ukljuÄiti u pokoju. Isto tako se nadam da će moje ukljuÄivanje biti na obostrano zadovoljstvo.

Na žalost, moje prvo javljanje na ovom forumu je iz sasvim drugih razloga, a to je da se obratim cijenjenom Älanu hrvatskog audiofilskog kluba (Audiofil.net klub) i Älanu hrvatskog HIFI portala (Audiofil.net), DarkuB.

Napominjem i ispriÄavam se Å¡to koristim ovaj prostor za obraćanje dotiÄnom Älanu, ali obzirom da je DarkuB onemogućen pristup Audiofil.net forumu, a vidim da ovdje 'sudjeluje', odluÄio sam se ovdje obratiti dotiÄnom. Zahvaljujem na razumijevanju.

Dakle, skrenuo bih pažnju DarkuB, da joÅ¡ jedanput proÄita Statut Kluba iz kojeg se jasno Äita da svaki Älan ima obavezu (izmeÄ‘u ostalih) raditi na ugledu Kluba, a ne kaljanju (putem gore napisanih izjava), a da nanoÅ¡enje Å¡tete može rezultirati isÄlanjenjem iz Kluba, Å¡to će i Uprava Kluba ozbiljno razmotriti. Nadam se da će DarkoB shvatiti o Äemu je rijeÄ i ponuditi javnu ispriku.

No, vratio bih se sada na temu, pa iskazao želju da i vi osnujete audiofilski klub. Vidim da interes postoji, kao i intuzijazam. Dakle, uz malo volje (i adekvatan prostor), mogli bismo ubuduće ostvariti i klupsku suradnju. Koliko sam za sada upoznat sa stanjem stvari, audiofili vole trošiti novac ne samo na HIFI, već i na putovanja. :)

Eto, toliko za prvo javljanje. SrdaÄan pozdrav i Äujemo se!

Nebojša Uglješić

predsjednik Audiofil.net kluba

Link to comment
Share on other sites

Aquarius, srdacan pozdrav i dobrodosao! :)

Sto se tice kluba (naseg), pa video si koliko nas se pojavilo na (vec) redovnom okupljanju; iz toga se da zakljuciti i kakva je buducnost kluba... :) ; iskreno se nadam da gresim.

A povodom pomenutih postova DarkoB-a, mislim da su samo Joby i on razumeli doticnu "prepisku', tako da neka steta (oko ugleda vaseg kluba) i nije pricinjena. Kako bilo, verujem da sam u pravu ako kazem da ce se DarkoB ubuduce uzdrzati od slicnih izjava...? :)

Rajko

Link to comment
Share on other sites

Aquarius, srdacan pozdrav i dobrodosao! :)

Sto se tice kluba (naseg), pa video si koliko nas se pojavilo na (vec) redovnom okupljanju; iz toga se da zakljuciti i kakva je buducnost kluba... :) ; iskreno se nadam da gresim.

A povodom pomenutih postova DarkoB-a, mislim da su samo Joby i on razumeli doticnu "prepisku', tako da neka steta (oko ugleda vaseg kluba) i nije pricinjena. Kako bilo, verujem da sam u pravu ako kazem da ce se DarkoB ubuduce uzdrzati od slicnih izjava...? :)

Rajko

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...