Jump to content


Okupljanje u BGDu?


Ljuba

Recommended Posts

  • Replies 75
  • Created
  • Last Reply

Pa Ljubo malo je kao da ugovaraÅ¡ dejt a ne druženje sa većim brojem ljudi. Em je termin blesav, ne mogu da shvatim da ne razumeÅ¡ da je za veliki procenat ljudi subota radni dan kao i svaki drugi (osim nedelje naravno), lokacija se ne zna do poslednjeg dana itd...mislim nema veze ali eventualno razmisli, Äisto teoretski, o tome da li je ipak moglo malo pažljivije da se odradi s' obzirom na to da se ipak ne dogaÄ‘a svaki dan. Neću viÅ¡e da lajem, lepo se provedite!

Link to comment
Share on other sites

Ljubo, tu sam. :o

Nisam se javljao, jer nisam bio siguran da cu moci. Sada sam siguran - dolazim :o .

Rajko

P.S. Nego, mozda nije los ozzy-jev predlog da sledeci put utanacimo "fleksibilniji" (fali mi rec :cry: ) termin. Evo recimo ja, na novom poslu radim svaku drugu subotu, i da mi je zapala sad, bilo bi mi bas tesko da dodjem. A onda bi mi bilo krivo, i :cry: ... :o

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav svima,

samo da javim da smo se lepo proveli i ispricali. Toliko dobro da smo zaboravili da se slikamo :cry:

Sastav je bio rrapaic, chowek, peca, vampire, zristic i ljuba.

Nadam se da se vidimo uskoro, kako bi smo realizovali ideje koje smo veceras samo dotakli. Bicemo u kontaktu, pa se vidimo.

Ljuba

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...