Jump to content


Linn Numerik Dac - 25 year Aniversary edition


sondek

Recommended Posts

Linn Numerik dac poslednje generacije(mk3), sa oznakom 25 anivesary. Ima slimline briliant switch mode napajanje, taj upgrade kad s pojavio je kostao oko 1000dm, a ugradjivan je samo u najnovije verzije poslednje serije sto pravi ozbiljnu razliku u zvuku. Imao sam oba modela,  pa  znam iz prve ruke da razlika u zvuku nije mala. Bur brown 1702x2 je chip.  Radi odlicno uz dobar transport u vidu CD plejera ili Streamera. Dva spdif ulaza, sinc link opcija za sinhronizaciju Clock-a sa linn Cd transportima kao i dva paralelna audio izlaza sto je zgodno za koriscenje u dva odvojena sistema, ili igranje kablovima ko voli :lol:

Zvučno na toplijoj laidback strani, lak za višesatno slušanje, vrlo nalik zvuku gramofona što je i bila neka ciljna grupa audiofila obzirom na tradiciju gramofondžijske firme.U vlasnistvu je destak godina,koriscen uz njihov Karik transport. Prodaje se jer je zamenjen Linn Streamerom.Imam originalnu ambalazu. U zamenu kao i uvek mogu uzeti gramofonske ploče do 25% vrednosti.

Cena 450eur.

Ko voli da pričita lep rewiew iz stereophille   https://www.stereophile.com/content/linn-kariknumerik-cd-player-page-2

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Aktuelno. Ajd' moze za 350 forumska cena, bolje da negde svira.Jako zgodan za kombinaciju CD plus Tidal ili internet rasio sa PC.Nema selektora, stavite CD na ulaz 1 i zaborabite na njega automatski prebacuje na njega ukljucite plejer i krece ozbiljno slusanje. Zvuk cista uzivancija.

Proverite na www.hifishark.com ima li bolje 

Cheers  :cheers

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...