Jump to content


Bicikla za 500 evra max


Ljuba

Recommended Posts

  • Replies 144
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

10 sati ranije, Ljuba said:

Dajem ja njemu 5000 da sedne na biciklu i da se provoza po Beogradu... Ako sme. 

Pozz Ljubo, baš sam ja to hteo da napišem. Kod nas u Jagodini su uništili oko 80% biciklističkih staza iz 80 tih godna prošlog veka. Navano za ovih 40 i nešto godina nikome nije palo na pamet da ih obnovi, a kamo li proširi. To je jeres !

Link to comment
Share on other sites

Molim da se prethodni post ukloni sa foruma. Na indirektan način se implicira da je prethodni, totalitarno komunistički režim mislio na narod i gradio biciklističke staze,a da sadašnji napredni režim, koji je prvi u regionu po napredici i treći u Jevropi, eto neuviđavan i ne može ni da obnovi šta u prethodnici napravili.

Tolko

:thumbsup2

 

Link to comment
Share on other sites

Rasturalo je sve na varalicu u Sangaju.Pre 40-tak godina.Proveo sam dosta vremena tamo kao dete,deda i baba su mi tamo imali kucu. Bilo bi stvarno dobro imati most za biciklove kako se u jednom momentu najavljivalo.Jako je lepa tura do Kovilja uz Dunav.Smara sto se mora okolo naokolo.

Link to comment
Share on other sites

34 minuta ranije, Ljuba said:

Fantji, ipak je dobra odluka da imam široke gume. U mom sosedstvu ima puno steza sa makadamom... 

Ma odlicno,ja vozam Meridu sa takvim gumama po asfaltu,ali kad se skrene u šumu super.Imas sume po Sloveniji koliko ti dusa zeli.Nema lepse zemlje na planeti :cheers

 

Link to comment
Share on other sites

12 minuta ranije, sondek said:

Ma odlicno,ja vozam Meridu sa takvim gumama po asfaltu,ali kad se skrene u šumu super.Imas sume po Sloveniji koliko ti dusa zeli.Nema lepse zemlje na planeti :cheers

 

50 metara od šume, 300 metara od jezera 

Link to comment
Share on other sites

Vidim ja bice tu apgrejda sledece godine ...

Pre par godina odemo na odmor 10 dana Italija i 5 Sllovenija.Deca vec drugi dan zaboravila na Italiju.Krenuli od mora,Portorož,pa Ljubljana,Postojina,Bled pa malo do Klagenfurta preko Karavanki ...raj na zemlji.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
23 minuta ranije, Pirate said:

Nego Ljubo, sad lepo da uzmes pancerice i skije. Da kompletiras brand

Zapravo imam pancerice... I to baš Head. Sasvim slučajno 😁

Ali nisam neki skijaš... pao pre par godina, poprilično sam istegao ligament. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...