Jump to content


Bicikla za 500 evra max


Ljuba

Recommended Posts

  • Replies 144
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 sat ranije, Zexx said:

Dobio si u jednom od prethodnih postova dobar predlog za Scott Sub Cross 50, jes' malo izvan budžeta, ali uz subvenciju od 5 'iljada koju daje grad, uklapaš se.B)

Sviđa mi se predlog. Ovde ih nemaju na stanju, ali potražim. Hvala. 

Link to comment
Share on other sites

Ljudi, mislim da je besmisleno da kačimo oglase sa cikloberze.

Koliko sam shvatio čovek se iselio i sada živi u Sloveniji.

Kapiram da je nekima teško da razumeju, ali danas je trend da mladi koji su gradska deca odlaze da žive na selu 😛

Bitno pitanje za Ljubu: da li putevi kojima planiraš da voziš podrazumevaju savladavanje većih/manjih nagiba? 

Link to comment
Share on other sites

20 minuta ranije, Ljuba said:

Hvala Aleksandre, živim u gradu tj Ljubljani... Dakle biće nešto nagiba... Ovde vsi gibaju :)

Simpatična varošica, od svih znamenitosti preferiram Anju Rupel 😁

Šalu na stranu, uzbrdice i nizbrdice podrazumevaju ozbiljije menjače od gore pomenutog nexus i sl.

Link to comment
Share on other sites

On 26.7.2021. at 22:26, Ljuba said:

Hvala na savetima. Ja istina ne volim da se naslanjam na ruke napred, to zaista ume da bude bolno posle dužeg vremena. 

Vožnja će svakako biti mešovita. Ne idem na posao, ali svakako moram do grada bajsem. A većinu vremena samo pratim klince po PST i sličnim rutama.

Po opisu predviđenih ruta, i dalje mislim da bi ti  kompletan city bike legao bolje od ogoljenih sportskih terenaca.
Ne mogu da razumem bicikl bez blatobrana?!?

Ako si u Ljubljani, da, ima malo uzbrdo nizbrdo, dobro bi došao kompletnij menjač od Nexus-a.
Ali i Nexus je ok dok se ne penješ na prave planine par km.

Nego, da li planiraš i montažu dečijeg sedišta?!?

Link to comment
Share on other sites

3 sati ranije, NShappy said:

Po opisu predviđenih ruta, i dalje mislim da bi ti  kompletan city bike legao bolje od ogoljenih sportskih terenaca.
Ne mogu da razumem bicikl bez blatobrana?!?

Ako si u Ljubljani, da, ima malo uzbrdo nizbrdo, dobro bi došao kompletnij menjač od Nexus-a.
Ali i Nexus je ok dok se ne penješ na prave planine par km.

Nego, da li planiraš i montažu dečijeg sedišta?!?

Koji je bicikl ogoljeni sportski terenac?

 

Link to comment
Share on other sites

2 minuta ranije, sondek said:

Ja ni zeni nisam dozvolio bicikl sa blatobranima. Em  pocela da izgleda ko neka tetka, nego jos i da vozi taki bajk...nije da nije htela onaj sa cvetnim volanom... 🙃

Danas postoje SKS blatobrani, koji su plasticni i fantasticno izgledaju. I vrlo su lagani. U pocetku sam i ja bezao od njih, ali na kraju postavio na trekking bajsu.  Na MTB nisam. Znace mnogo. Pogotovo kada vozis duze ture, i krene kisa. I onda te sve prska po ledjima.

Blatobran SKS Velo 47 Trekking 28'' PVC

Link to comment
Share on other sites

24 minuta ranije, nesone said:

Danas postoje SKS blatobrani, koji su plasticni i fantasticno izgledaju. I vrlo su lagani. U pocetku sam i ja bezao od njih, ali na kraju postavio na trekking bajsu.  Na MTB nisam. Znace mnogo. Pogotovo kada vozis duze ture, i krene kisa. I onda te sve prska po ledjima.

+ 1 👍

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...