Jump to content


Onkyo TA-6711


Djole & Petar

Recommended Posts

Budući da sam prešao na digitalije, na žalost ovaj prelepi primerak deka mi je čist višak i nema potrebe da propadne od stajanja.

O njemu sam pisao na forumu i problemu koji sam otkrio na njemu i za koji se ispostavilo da je možda i fabrički. U svakom slučaju problem je apsolutno rešen od strane vrsnog elektroničara.

Dek je u odličnom stanju, vidi se i po ne baš sjajnim fotografijama slikanim mobilnim telefonom i umanjenim da bi ih mogao prikazati. Imao sam dosta dekova, ali ovaj je posle SONY TCK 920B koji je bio u apsolutno mint stanju sa originalnim pakovanjem i dokumentacijom, najbolje očuvan primerak koji sam posedovao(nije mint, ali nije ni daleko). Glave i roleri skoro kao da su novi. Nisam prvi vlasnik, ali mi deluje da je servisiran po pitanju remenja, mehanički radi savršeno, apsolutno je čist iznutra i nije bilo potrebe za takvom intervencijom.

Zbog trenutne situacije u porodici nemam mogućnosti za ugošćavanje i preslušavanje, što se kaže moraćete da mi verujete. Nemojte me pitati da li je podešen - 1 Db gore dole meni ne znači ništa. Za moje poznavanje i doživljaj HiFi zvuka deluje savršeno i pri reprodukciji i pri snimanju. Accubias radi svoju funkciju savršeno, bez problema sa svim kasetama, koje sam probao.

Cena za forumaše je fiksnih 150EUR-a, neće ići dole, ako se ne proda ostaje na polici (lepo izgleda, a možda u budućnosti i snimim neku kasetu za sinovljevu liniju)...

IMG_20210719_174543.jpg

IMG_20210719_174733.jpg

IMG_20210719_174801.jpg

IMG_20210719_174918.jpg

IMG_20210719_175020.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
×
×
  • Create New...