Jump to content


Najbolja integralna Harman Kardon pojačala, saveti i iskustva


HMrules

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
On 23.6.2021. at 9:58, HMrules said:

Pošto sam odlučio da kasnije nabavim neko dobro i kvalitetno Harman Kardon integralno pojačalo interesuje me koje modele bi mogli da mi preporučite?
Ja sam lično bacio oko na HK6950R, konstrukcijski mi deluje super i zaista je jako pojačalo, tu je i HK6900 koji je skoro isti, jedino što nema daljinski, video sam da je PM665VXI isto dobar.
Naravno najbitnije mi je da pojačalo dobro zvuči a između ostalog i da ima daljinski.

Recite mi koje HK pojačalo je najbolje od ovih koje sam pomenuo i da li bi mogli da mi preporučite još neki model?

Moj predlog hk6950r, bolji je zvuk nego na 665 koji zvuci malo sirovije,bar se meni tako cinilo. Ja sam hteo da uzmem snagas pa 2400 koji je odlucan i reko bih vrlo slican izlaznom delu iz 6950. Trenutno imam hk680 integralac i on ima malo "rafiniraniji" zvuk u odnosu na prethodne modele ali i dalje zadrzava te "sirovije" visoke tonove

Link to comment
Share on other sites

On 23.6.2021. at 9:58, HMrules said:

Pošto sam odlučio da kasnije nabavim neko dobro i kvalitetno Harman Kardon integralno pojačalo interesuje me koje modele bi mogli da mi preporučite?
Ja sam lično bacio oko na HK6950R, konstrukcijski mi deluje super i zaista je jako pojačalo, tu je i HK6900 koji je skoro isti, jedino što nema daljinski, video sam da je PM665VXI isto dobar.
Naravno najbitnije mi je da pojačalo dobro zvuči a između ostalog i da ima daljinski.

Recite mi koje HK pojačalo je najbolje od ovih koje sam pomenuo i da li bi mogli da mi preporučite još neki model?

Moj predlog hk6950r, bolji je zvuk nego na 665 koji zvuci malo sirovije,bar se meni tako cinilo. Ja sam hteo da uzmem snagas pa 2400 koji je odlucan i reko bih vrlo slican izlaznom delu iz 6950. Trenutno imam hk680 integralac i on ima malo "rafiniraniji" zvuk u odnosu na prethodne modele ali i dalje zadrzava te "sirovije" visoke tonove,mada to je malo pitanje uklapanja sistema

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...