Jump to content


HITACHI HCA 8500 MK II


mamlac

Recommended Posts

23 minuta ranije, mamlac said:

Patason, a zašto bih ostao bez uredjaja? Imaš takvo iskustvo? Teške reči!!  Ja sam na forumu da bih rešio problem, a ne da se prepucavam. Za takvo nešto nemam, niti ću imati vremena.

A ti onda rizikuj pa daj uređaj i problem rešen. Mnogi su se opekli

Link to comment
Share on other sites

35 minuta ranije, ab said:

Не пратиш довољно дуго форум када је члан @Acikoостао без свог појачала који је тада@R_Rкупио од сервисера кога ти је препоручио

Pošto sam pomenut moram da pojasnim nešto. Oštećeni vlasnik pojačala je @Milosav Grozni, a @R_R je kupio pojačalo sastavljeno od delova raskupusanog pojačala oštećenog vlasnika. Ja sam imao neka druga neprijatna iskustva sa dotičnim gremlinom. Doduše i ja sam figurativno ostao bez pojačala jer majstor nije uspeo da ga napravi za tri godine a uzeo je novac. Istina, ostali su mi delovi ali to je tek druga priča.   

Link to comment
Share on other sites

On 12.6.2021. at 18:54, mamlac said:

Pozdrav svim ljubiteljima audio uređaja. Imam komplet HITACHI HMA i HCA 8500 MK II, a od nedavno dugme za PHONO sekciju na pretpojačalu ne radi kako treba. Molim za preporuku dobrog, iskusnog servisera. Hvala.

kolega @Gox co. je odlican serviser i nema ovih moralnih felera.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...