Jump to content


Ozvučenje za radni sto


KorteZ

Recommended Posts

5 sati ranije, sondek said:

Sta si se stis'o,radi linn za ćeru u 100 boja i zvučnjačke navlake za žene  sremice

 Cera dobija, realno, jer sin dobija - pa glupo da ona nema.... ona slusa... onako. :) Ne bas puno muzike.

 Njemu trebaju monitori, na koje moze da zakaci i instrument i comp, njemu su Eris sjajni - ali nisu za sobu za devojcicu. Onaj Bose Companion 2 bi bio OK, da su beli - pa da izlepi nalepnice, ali nema. Nesto mi tako treba.... 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja sam za iznajmljeni stan u Bangkoku uzeo JBL 104, slučajno, čuo u tržnom centru u nekoj prodavnici, najsličnije zvuči recimo kao control 1, samo je akitvno i bilo nešto baš jeftino, možda 100ak dolara sam platio. 

Ostavio sam ga tamo, mali su ali nije imalo poente da guram u prtljag :) 

.. 

3-image-0.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Da, odgovorim šta sam na kraju uradio. Jedno vreme sam slušao "mini" liniju koju sam pronašao, ali osim što je zauzimala previše mesta na radnom stolu (koji je poprilično mali) nije se čula nešto (kada se vratim unazad).

Kupio sam u skladu sa savetima PreSonus ERIS 3.5, koji su se dosta bolje čuli. Međutim, kako su me  dalje svrbele pare, kupio sam i polovan DAC iFi nano iDSD LE koji je zvuk još unapredio (da li sam mogao i bez njega, da ali ...). Na kraju sistem na radnom stolu izgleda ovako:

PC -> Atlas USB SC kabl -> iFi nana iDSD LE -> iFi RCA kablovi (koji se dobijaju uz DAC) - PreSonus ERIS 3.5 (zamenjen kabl koji dolazi za međusobno povezivanje zvučnika sa Cordial CLS 215).

 

Pozdrav 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...