Jump to content


Novi DAC


CJbolland

Recommended Posts

Hvala vam svima na predlozima. Stvarno nisam znao za mnoge dacove ovde i to da neki prodaju svoja napajanja posebno. Da li je neko imao ili čuo PRO-JECT DAC Box S2 i može li mi napisati svoje iskustvo i poređenje sa nečim od predloženog to je nešto što je dostupno odmah u radnji?

Link to comment
Share on other sites

Da, posebno na forumu gde od 250 evra odemo na više od 1200. 

I onda budi pametan pa uzmi i kupi nešto. 

Ja sam svoje DAC-ove uzeo na neviđeno. I prezadovoljan sam. E sad, da li nekad igra srce ili intuicija ili nešto drugo... Ne znam. 

U svakom slučaju želim autoru teme uspešnu kupovinu. 

Moj drugar uzeo Topping E30, kaže sjajna sprava.

Link to comment
Share on other sites

Posle čitanja i gledanja recenzija koje sam mogao naći odlučio sam da sačekam i skupim još nešto para za: Pro-Ject Pre Box S2 Digital. 345evra je trenutno na Idealo.de doneo bi mi drugar. Kod nas još nema i biće nešto skuplji ali opet tu je garancija i sve to. 

Link to comment
Share on other sites

Schiit Modi Multibit mi je bio br. 1 dok nisam naišao na ovaj video 

gde ga čovek koji ga ima poredi sa Pro-Ject Pre Box S2 Digital koji je pozajmio od prijatelja. I tu sam prelomio. Verujem da ne bi pogrešio ni sa jednim od ta dva i šteta što je slab izbor kod nas pa ne može nigde da se prvo čuje i uporedi pre kupovine.

Link to comment
Share on other sites

@CJbollandпоштујем, нисам слушао Pro-Ject Pre Box S2 Digital.

треба обратити пажњу на музикалност код првог и то је то. Погодност упоредног теста у приложеном снимку је предност.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...