Jump to content


Koje od ovih slušalica bih trebao uzeti?


LB6059

Recommended Posts

Pozdrav svima!

Gledam da kupim bratu nove slušalice za poklon, i interesuje me od navedenih koje bi ste preporučili:

  • BEYERDYNAMIC DT 770 Pro 32 Ohm
  • BEYERDYNAMIC DT 770 Pro 80 Ohm
  • BEYERDYNAMIC DT 770 Pro 250 Ohm
  • BEYERDYNAMIC Custom One Pro
  • Sennheiser HD 280
  • Sennheiser HD 569
  • AKG K-361
  • AKG K-371
  • AKG K72
  • Shure SRH440
  • Shure SRH840
  • Meze 99
  • Sony MDR-7506
  • BEYERDYNAMIC MMX 300

Voleo bih da mu uzmem neke closed-back slušalice koje mogu što bolje da utišaju zvukove sa spolja. Živimo u dosta bučnom komšiluku (deca, kerovi, mašinerije, itd.) pa mu ovakve stvari već došle do glave dok studira.

Budžet mi je do 200 evra, i koliko sam istraživao po netu, ove slušalice koje sam naveo mi liče najbolje, samo ne znam koje od njih da uzmem jer mi sve liči isto, i cene su im mnogo slične.

Isto voleo bih da pitam, koju prodavnicu preporučujete za najpovoljnije cene?

Da li je to KupujemProdajem, Amazon.de, Thomann.de, ili neka druga?

Hvala unapred!

Link to comment
Share on other sites

Za to sto trazis - najbolje neke koje imaju solidan kvalitet zvuka, ali uz to i odlican noise cancelling.

Mogu da preporucim ono sto i sam imam - Sony WH-1000XM3. Izasao je novi model (XM4), tako da ovaj moze po dobrim cenama da se nadje u "komsiluku", pa samim tim i na KP.

Napominjem - to nisu "audiofilske" slusalice vrhunskog kvaliteta zvuka, ali uz svoju  glavnu svrhu pruzaju i sasvim solidan kvalitet zvuka - pogotovo za aktuelnu cenu.

Link to comment
Share on other sites

Meze 99 su moj favorit, udobne, kvalitetne, prijatne za slušanje. Kvalitetan kevlarski kabal (kratki i dugi) i konektori. Lako se pogone, čak i na mobilni zelefon.

Neko bi rekao da su mane ne baš transparentne i prenaglašen bas, ja ne vidim te mane.

Ja imam 99 Classic koje su značajno skuplje, al je kvalitet zvula je vrlo sličan.

 

I BD770 250oma su odlične slušaluce, nećeš se pokajati, meni se vituelno nisu svidjele, a imaju i fiksan telefonski kabsl od 3m.

 

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока

 

 

 

3a0a3e7c22d1827372fff71f97605cb7.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...