Jump to content


Canton Karat 60 + Canton AS 40 SC ili Canton Ergo 100


INTraster

Recommended Posts

Pozdrav svima.

Nudi mi se kombinacija zvucnika Canton Karat 60 i aktivnog vufera iste marke model: AS 40 SC, sve dobro ocuvano - korisceno u kucnim uslovima za Ok cenu. Zvuk mi se dopao na prvo slusanje.

Pitanje je da li uzeti ovako nesto ili bi bio bolji da uzmem npr. vece Canton Ergo 100, 92 DC ili mozda RC-L podnostojece kutije? Njih jos nisam imao prilike cuti pa zato trebam sugestiju.

Hvala.

 

Zaboravio sam napisati da je soba 25kvm. Pojacalo jos nisam uzeo.

Link to comment
Share on other sites

  • INTraster changed the title to Canton Karat 60 + Canton AS 40 SC ili Canton Ergo 100

Imao sam Pioneer CS-775 zvucnike i Pioneer SX-777 stereo risiver ali to je bilo sad vec davno. Meni je to tad bilo dovoljno da uzivam u muzici. 

Vec duze vreme nemam nikakav sistem, pa bi sad hteo da sastavim jedan za dnevni boravak, muziku slusam na sluslalice Sennheiser hd 595. Jedino novo sto imam je Fiio k5 pro Amp/Dac.

Link to comment
Share on other sites

Ja imam Karat M50, zadovoljan, više nego dovoljni su za sobu te veličine, a lepo rade i tiho i glasno.

Njihova realna cena je oko 400-450 eura, mislim da bi to bilo elegantnije i kvalitetnije rešenje od kombinacije sa vuferom. 

Bude ih povremeno u oglasima, pa ako imaš strpljenja, oni su moja preporuka. Verujem i da jače serije kojih ima sada u ponudi rade odlično, ali su skuplji...

https://www.kupujemprodajem.com/audio/zvucnici/canton-karat-m80-dc/oglas/112348224

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...