Jump to content


Pomoc oko zvucnika


meatxisxmurder

Recommended Posts

Jeste, The Smiths fan izmedju ostalog :wink:
Moj komentar nije bio maliciozan. Vise sam htela da iskazem odusevljenje da ljudi umeju i takve stvari i nasalila se na taj racun malo. Mada i ostavila tako nesto kao opciju ukoliko ne nadjem bolje resenje, sto da ne. Jako cenim svaki komentar i svaciji trud da mi pomogne da izaberem najbolje sto mogu. Nameravam da poslusam kako zvuce zvucnici koje ste pominjali. Hvala i sto ste mi pomogi sa objasnjenjem oko risivera, strimera i povezivanja svega toga. Nije mi lak zadatak jer do pre dve nedelje nisam ni znala nista o ovome, tek polako ucim, a i vi ste mi pomogli da mi neke stvari budu jasnije. Do skoro sam samo imala oko za lep dizajn i sluh da prepoznam kako mi nesto zvuci. Verujem da ce mi oprema koju nadjem biti super jer do sada nista od toga nisam imala u zivotu, ali cu se truditi da pronadjem i napravim najbolje sto trenutno mogu. Zaista sam zahvalna na svim savetima i stvarno ste carevi sto sve ovo delite na forumu :)

Link to comment
Share on other sites

16 sati ranije, meatxisxmurder said:

Moj komentar nije bio maliciozan. Vise sam htela da iskazem odusevljenje da ljudi umeju i takve stvari i nasalila se na taj racun malo

Sve je u redu. :D

Ali ipak gledaj (tj. slušaj) da valja tako kakvo je. Te prepravke su nekad jako uspešne nekad i malo manje. U principu svi komercijalni uređaji su puni mana, zbog štednje. Svaki jeftini zvučnik ako se zameni ožičenje kvalitetnijim, doda damping i promeni poneki kondenzator u skretnici zvučaće bolje, bez dileme. Međutim, kako se radi o novim uređajima, nema otvaranja dok su pod garancijom.  Najlakše ih je uskladiti u salonu pri kupovini, tako da usput uzmi i kablove i pitaj za popust (nekad ima nekad nema). 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...