Jump to content


Naim Fraim (black ash)


NL.

Recommended Posts

Zbog prelaska na aktivne zvučnike i zidnu policu za gramofon, prodajem potpuno crnu (black ash) Naim fraim policu.

Sastoji se od 5 elemenata - baze i četiri police standardne visine. Na svaki drveni element se montira teška ploča od kaljenog stakla, koja se na drvo oslanja u tri tačke i sastavni je deo police. Bazi nedostaje donji drveni element, ali polica može apsolutno da se koristi i bez njega, rekao bih da nema nikakvog uticaja na zvuk. Ako kupac insitira na kompletiranju baze, mogu da ponudim da uz Naim Fraim kupi i Naim Fraim Lite, koji takođe prodajem, te da bazu Fraim Lite-a koristi kao upotpunjenje baze Fraim-a.

Polica nije nova, ali je u veoma dobrom stanju, kada se sklopi i poređaju se uređaji, zaista izgleda kao nova. Kupio sam je prošle godine od forumskog kolege, koji ju je svojevremeno kupio u One hi-fi u Beogradu, tako da sam ja drugi vlasnik.

Naim fraim je vizuelno, po mom mišljenju, jedna od najelegantnijih i najluksuznijih Hi-fi polica ikada napravljenih.

Međutim, nije pogodna za komponente koje imaju veću visinu i koje se jače greju, jer je projektovana za Naim komponente, koje su po pravilu niskog profila i ne greju se.

Prodaje se samo u kompletu i cena je fiksnih 1200 EUR.

P.S. slike šaljem uskoro.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
×
×
  • Create New...