Jump to content


Streamer in/dac out


goranb

Recommended Posts

USB bridge signature nema klasičnu verziju RPi-ja, u pitanju je potpuno kastomiziran PCB u koju se ubacije RPi compute modul, koju ne možeš da repliciraš u DIY izvedbi. Matična PCB je u potpunosti Allo izvedba kako bi se galvanski odvojio signal i kako bi se obezbedilo čisto low noise napajanje i čista zemlja za clean USB izlaz koji se koristi za vezu sa DAC-om.
U prevodu, daleko je to od onog običnog RPi koji kupuješ preko KP, mnogo daleko...

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, patason said:

ako pise preradjeno onda moze da bude i losije i bolje,

a ako pise upgraded onda moze da bude samo bolje.

 

daleko ces ti da doguras u hi fi , talenat demonstriras iz dana u dan.

 

mozda i streamer moze da ti preporuci covek koji pravi RAAL a nije Aca ribon.

Je l ti neko rekao da pričaš bullshit? Evo ja ti kažem. 

Link to comment
Share on other sites

Na žalost, čast izuzecima na ovom forumu, većina je upravo takva kao ti... Maliciozna, sarkastična i potcenjivačka. 

Nekoliko pravih ljubitelja i poznavalaca se posebno ističe, i njihovi saveti i komentari su uvek na mestu. 

Sa druge strane, žao mi je što sam došao u situaciju da ti kažem da pričaš bullshit jer čoveka niti poznaješ, kao ni mene ali ću ti još jednom reći da si samo deo gomile koja čuva forum za sebe i svoje priče. 

Ali vidim da redovno pratiš moje komentare, tako da mi je drago zbog toga. 

Osobi koja ugrađuje RAAL ribone po zahtevu, nisi ni do kolena, ne po poznavanju hifi, već u onome što ti nemaš, a to je ljubaznost, predusretljivost. Kao većina, pecate i lovite ljude koji imaju manje znanja u nekim oblastima i odmah krene podsmeh i sarkazam. 

To što si duže na ovom forumu ti ne daje apsolutno za pravo da tovariš svaku temu svojim bullshit komentarima. Jer listajući teme, uvek se nađe nekoliko sličnih koji izpalamude temu i upropaste je. 

Iskreno se izvinjavam autoru teme na ovom potpuno off komentaru. 

Želim ti svako dobro, sportski pozdrav. 

Link to comment
Share on other sites

2 sati ranije, Dragan Penev said:

Na žalost, čast izuzecima na ovom forumu, većina je upravo takva kao ti... Maliciozna, sarkastična i potcenjivačka. 

Nekoliko pravih ljubitelja i poznavalaca se posebno ističe, i njihovi saveti i komentari su uvek na mestu. 

Sa druge strane, žao mi je što sam došao u situaciju da ti kažem da pričaš bullshit jer čoveka niti poznaješ, kao ni mene ali ću ti još jednom reći da si samo deo gomile koja čuva forum za sebe i svoje priče. 

Ali vidim da redovno pratiš moje komentare, tako da mi je drago zbog toga. 

Osobi koja ugrađuje RAAL ribone po zahtevu, nisi ni do kolena, ne po poznavanju hifi, već u onome što ti nemaš, a to je ljubaznost, predusretljivost. Kao većina, pecate i lovite ljude koji imaju manje znanja u nekim oblastima i odmah krene podsmeh i sarkazam. 

To što si duže na ovom forumu ti ne daje apsolutno za pravo da tovariš svaku temu svojim bullshit komentarima. Jer listajući teme, uvek se nađe nekoliko sličnih koji izpalamude temu i upropaste je. 

Iskreno se izvinjavam autoru teme na ovom potpuno off komentaru. 

Želim ti svako dobro, sportski pozdrav. 

takvi kao ti su usrali ovaj forum

kada sam imao znanja koliko ti ja sam 5 godina citao ovaj forum bez i jednog posta, a ti  i takvi harate ovde i oterali ste sve koji puno znaju i od kojih moze da se uci takvim ponasanjem i davanjem za pravo sebi da lupetate i diskutujete o stvarima za koje ste diletanti.

 

razlika izmedju mene tada i tebe je sto sam ja znao koliko ne znam a ti nisi svestan.

 

i ovaj forum vec godinama nema ni jednu temu koju neko moze da upropasti, sama po sebi je nebulozna....a i ako je neka i imala potencijal da valja takvi kao ti su je upropastili samim tim sto su ucestvovali na njoj.

nikom ja ne mogu i necu nista da zabranim ali ni meni da povremeno prokomentarisem lupanje  gluposti (i po pravilu to samo indirektno ima veze sa hi fijem), a vec duze vreme ti si sampion.

 

zasto si uopste spomenuo coveka "koji pravi RAAL" lazno naravno da (sad ga po zelji ugradjuje - i ja ugradjujem RAAL kad zelim), kao savetnika za kupovinu najveceg govneta od sprave.....mislis da ce nekog to impresionirati ili poboljsati to *****....i jos je taj autoritet anoniman....smesan si.

 

nikad nikom nisam rekao da mu je sprava jeftino *****  a evo tebi sam sad rekao.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...