Jump to content


Electrocompaniet Eci-2 VS Sansui Au517


MilanBogovac

Recommended Posts

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

25 minuta ranije, Willi Studer said:

Šta nije u redu sa "likovima" na forumu koji kupe uređaj a onda se predomisle i prodaju ga?

Problem je što je oglas postavljen pre 4 dana, da bi ”lik” pre 14 sati nahvalio isto pojačalo i još se zahvalio za preporuku.

Link to comment
Share on other sites

E ovako, dragi detektivi, da sam hteo neku prevaru da radim budite sigurni da ne bih ostavio otvoreno ime i prezime ni na Kp, a ni ovde.

Eci-2 je došao posle 6 meseci od ovog pisanja, pa sam smatrao da je ok da napišem utiske kao kraj pisanija, gde sada zaista imam iskustvo u odnosu na dva pojačala o kojima je bilo reči u naslovu teksta.

Što se vaših komentara tiče, ja sam šokiran. Oni više govore o vama nego o meni i samo se potvrđuje ta konstantna negativnost i zlo oko našeg naroda na nešto što neko radi. Nije tajna da se malo igram sada sa uređajima i tamo odakle je ovaj Eci-2 došao, ima još takvih i boljih. To znači da ne smem da napišem svoje utiske o njima? Ili da ne smem da ih prodajem?

Zaista, veliki ljudi ovoga foruma, ja vam se izvinjavam ako sam vas nečim uvredio.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...