Jump to content


Preporuka za stolara


mikeli74

Recommended Posts

1 sat ranije, ab said:

Hvala na linku. Kontaktiraću sutra ovog majstora. Ovde na slikama su samo stranice, a ja bi uradio komplet, stranice, gornju i donju stranu. Vidaću sa njim da li može da odradi komplet. 

Link to comment
Share on other sites

2 sati ranije, mikeli74 said:

Uradio bih drvene stranice za moje vintage pojačalo i tjuner

31 minuta ranije, mikeli74 said:

a ja bi uradio komplet, stranice, gornju i donju stranu.

Tražio si majstora za stranice, a tebi treba kompletna kutija koliko ja vidim...:huh:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Nije mi jasna svrha tvojih pitanja, dali tebe zanima preporuka za stolara ili ti je onako dosadno, pa glumiš nekog drvenog advokata u svakoj temi?
Sava mi je refurnirao kutije i menjao mrežice a pri tom sam video i kutije koje je pravio u njegovoj slušaoni i to sve odlično izgleda a i ja sam zadovoljan poslom koji je uradio na mojim zvučnicima, jel tako ok?

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ako misliš na moju preporuku, ona je data na osnovu onog šta sam video (i čuo) da je napravio 2 puta kada sam bio kod gosn. Velikinca u Ravnom Selu, plus još jedan par kutija kod zadovoljnog kupca.

Ali ako je uslov da je morao baš meni da napravi kutije ili uradi neku restauraciju da bih mogao da ga preporučim, onda stvarno.....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...