Jump to content


Tražim preporuku za prodavca


Dragomir

Recommended Posts

Pozdrav svima!

želim da kupim svoje prvo pojačalo i zvučnike. Može li neko da mi preporuči prodavca u Beogradu koji ima veći izbor i koji bi mi pomogao da odaberem pravu opremu za moje potrebe? U skladu sa situacijom, za početak, tražim polovnu opremu. Ovde na forumu sam naučio neke stvari ali bi mi ipak značila stručna pomoć. 
Hvala unapred!

Link to comment
Share on other sites

Ja se ne bih uzdao u preporuke koje nudi prodavac, njemu je u interesu da za neki predočeni budžet proda ono što ima kod sebe, u najgorem slučaju da ponudi ono što će najteže da proda.

Just my 2c.

1 minut ranije, Thecoki said:

Zovi Simu .

Da zove Simu za polovne stvari....:order

Link to comment
Share on other sites

Just now, zek said:

Ja se ne bih uzdao u preporuke koje nudi prodavac, njemu je u interesu da za neki predočeni budžet proda ono što ima kod sebe, u najgorem slučaju da ponudi ono što će najteže da proda.

Just my 2c.

Da zove Simu za polovne stvari....:order

Pa neka ga zove,ko zna:D

promaklo mi to polovne.

Mada je on imao polovne vrlo zanimljive uredjaje!!!

Link to comment
Share on other sites

Hvala na odgovorima!

Evo ovako. Meni treba stereo pojačalo i zvučnici za prostoriju 50ak metara kvadratnih, da svira tiho i srednje glasno preko dana i s vremena na vreme za žurku. Elektronska muzika,house, tehno, funk,rok , pop,.. tim redosledom po zastupljenosti. 
Raspolažem sa 200e za kupovinu. Ako neko ima nešto što bi meni odgovaralo ili neki link kp mnogo bi mi značilo, pravim rodjendan za 10ak dana pa bih voleo da se ponovim za taj dan :)

Hvala unapred svima!

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...