Jump to content


Veliko pitanje?


dias

Recommended Posts

Lepa tema. Uživam da čitam različita mišljenja o HiFi. Puno sam razmišljao o tome da sam preskočio čitave decenije razvoja nosača zvuka i tek CD dotakao od 2000tih, pa MP3 kao glavni izvor EDM muzike. Sada u kući nemam ni jedan uređaj sa CD/DVD opcijom...Čak ni moji računari nemaju.Pobacao sve.

Straming je sadašnjost i budućnost masovne upotrebe. Sve ostale audiofilske, analogne sentimentalnosti su pojedinačne i uživa ko želi. U pravu su i jedni i drugi.

Vremena nikad više,a u isto vreme i nikad manje. Ja nemam vremena da slušam hifi emisije na YT po 2h, ne mogu da uklopim gramofon u navike slušanja muzike ali mogu da razlikujem dobro i loše. Zato i nema kraja promeni sistema...Svako kako može da priušti. EDM je muzika koju volim, malo sa godinama zašao u blues i jazz...Rekao bih neko , nemam ja pojma :D

Link to comment
Share on other sites

Hoce neko da kupi auto kao casu, Ima malo vise godina, slabo vozen. Garaziran. Naravno da sam 1. vlasnik. Jedino ga Delija video, mozda i Milos kad je bio kod mene, to se bas ne secam. Posto setam Salomon cizme svaki dan po bregu vrsackom  i vozim 2 bajsa Cannondale.

Auto Megane 2. 1.5 DCI 97K km. Black metalic.

 

Link to comment
Share on other sites

1 minut ranije, prophet said:

Nije u pitanju "analogna sentimentalnost". Ne znam zbog cega se to potencira.
Ljudi slusaju ono sto im bolje zvuci. Pricam o ljudima koji su ozbiljno u ovom hobiju. Ne o pomodarstvu, hipsterima ...

Naravno, premalo se može videti iz kucanih reči. Apsolutno nisam mislio na hipsteraj. Baš na to uživanje u hobiju sam mislio. Treba poštovati svačiju odluku i privrženost u ovakvim hedonističkim ciljevima. Bez ugrožavanja drugih B)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...