Jump to content


Koliko poznajete audifila zenskog pola?


Sir_John

Recommended Posts

  • Replies 186
  • Created
  • Last Reply
  • 2 weeks later...

Danas sam posetio damu koja me pozvala po pitanju razmeÅ¡taja zvuÄnika u prostoriji i ostalih komponenata na novo kupljenu policu. Moram priznat da ona ima zbilja konkretne i jednostavne zahteve se jednim racionalnijim i zrelijim pristupom za razliku od nekih velikih :oaudiofila.

Link to comment
Share on other sites

Danas sam posetio damu koja me pozvala po pitanju razmeÅ¡taja zvuÄnika u prostoriji i ostalih komponenata na novo kupljenu policu. Moram priznat da ona ima zbilja konkretne i jednostavne zahteve se jednim racionalnijim i zrelijim pristupom za razliku od nekih velikih :oaudiofila.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

... neka, neka ... moram priznat da sam se danas popodne na plaži sasvim ugodno osećao onako u crnim cvikama i laganom mantilu istoÄnjaÄkog dezena (ninja oprosti) a oko mene sve se talasa :D ... osećao sam kako se pogledi lepe mojom pojavom :D ... a onda neki security na plaži preseće me pogledom :D

Link to comment
Share on other sites

Uz ostalo, verovatno bi bilo korisno i lepo da nas je više u u ovoj temi ( wellcome machinori ) ovako tu još ratujem ja koji još do sada nisam skupio dovoljno hrabrosti da kojoj predložim da dođe na forum jer neznam :cheers kako bi reagovala.

Link to comment
Share on other sites

Ah danas, sećam se, da, setih se jedne predivne devojke i mojih prvih slušalica :bounce

Da sećam se, bila je studentica :bounce ali bez para kao i mnoge u to vreme, ona doÅ¡la na ideju kako da si malo zaradi za Ä‘eparac. Tako, od nje se dao povoljno nabavit walkman, dobre cvike, pa Äak i kvalitetnije sluÅ¡alice kakve sam ja bio tada ugrabio i nosao ih po gradu, nosao :bounce ...sve dok jednom zavrÅ¡ih pod kotaÄima ...tj. na traumi :cheers

Znam, bile su marke Philips, otvorena tipa,... trenutno se ne mogu setit modela, ali sećem se da kad sam se probudio ... onaj frajer u belom mi reÄe da nije video nikakve sluÅ¡alice.

Ah, to su bila vremena :order

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Sir_John > Ucini mi se interesantnim kao tema za razmisljanje...Zasto je to tako? Zasto ne znam nijednu devojku koja se odistinski lozila na "hajfajisanje" ili mozda na sedenje u (polu)mraku i koncentrisano slusanje muzike sa zeljom da se iskusi kakav uzviseni muzicki dozivljaj?
Link to comment
Share on other sites

Evo jedan svež prilog, baš sam pre neko veče ugostio jednu devojku-audiofilkinju (možda B92 čita ovaj post). Prvo je pažljivo razgledala enterijer. Dok sam u kuhinji sipao prašak za uspavljivanje u njeno piće, iz sobe čujem "auuuu, koliko diskova...!". Kada sam ušao u sobu noseći piće i vodeći računa da ne pobrkam čaše, vidim kako pokazuje prstom na magnetofon i kaže: "i moj ćale ima sličan ovakav projektor, a gde su ti filmovi kad si bio mali?"

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...