Jump to content


Šta mislite o ovom TV-u ?


NL.

Recommended Posts

To je "najslabiji" model, ali vise je nego dobar i moze za dobru cifru da se nadje.

Jacih modela iz prethodne generacije i nema u velicini 77".

Matori A1 ima u toj velicini, ali je pitanje cene i dobavljivosti.

I imas novi A80J i to je to. A90J nema u velicini od 77". Ima 83". Cena, naravno - sitnica :)

Te nove modele moras i da sacekas da stignu u prodaju - tek su predstavljeni 7. januara.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 sat ranije, Delija said:

To je "najslabiji" model, ali vise je nego dobar i moze za dobru cifru da se nadje.

Jacih modela iz prethodne generacije i nema u velicini 77".

Matori A1 ima u toj velicini, ali je pitanje cene i dobavljivosti.

I imas novi A80J i to je to. A90J nema u velicini od 77". Ima 83". Cena, naravno - sitnica :)

Te nove modele moras i da sacekas da stignu u prodaju - tek su predstavljeni 7. januara.

A1 ima uzasno losu ergonomiju stalka,primenljiv je samo za jako niske police

Link to comment
Share on other sites

14 minuta ranije, pollux said:

A1 ima uzasno losu ergonomiju stalka,primenljiv je samo za jako niske police

Ako se kaci na zid - svejedno je.

A ovako se slazem. Izgleda sexy, ali je malo nepraktican. Zvuk mu je jako dobar, mada nisam siguran koliko mi se svidja nacin rada u smislu uticaja na ekran.

Inace, i LG CX je za razliku od C7 vrlo blago nagnut ka nazad. Posto je postolje isto - rekao bih da to vazi i za C9. Ti ces to bolje znati za C9.

Link to comment
Share on other sites

3 minuta ranije, Delija said:

Ako se kaci na zid - svejedno je.

A ovako se slazem. Izgleda sexy, ali je malo nepraktican. Zvuk mu je jako dobar, mada nisam siguran koliko mi se svidja nacin rada u smislu uticaja na ekran.

Inace, i LG CX je za razliku od C7 vrlo blago nagnut ka nazad. Posto je postolje isto - rekao bih da to vazi i za C9.

Zvuk mu je u odnosu na LG vrhunski i izgleda bas dobro, ali i ja sam skeptican po pitanju zvucnika u samom (odnosno iz) ekrana, ali vreme ce pokazati.

Link to comment
Share on other sites

  

3 minuta ranije, pollux said:

Ne volim ih ni ja ali kad sam uzimao 77LG Oled C9 jedino je tu bio na lageru imali su popust...a bilo mi je cimanje da ga dovlacim iz inostranstva.

Za jedno 100 godina valjda cemo biti deo krstenog sveta. Ako jos uvek bude tog krstenog sveta :)

Link to comment
Share on other sites

4 sati ranije, garson said:

Mislim da se to vise odnosni na te pomenute radnje i njihov stav prema kupcima. Tu svakako nismo deo krstenog sveta.

Upravo tako. Od vlasnicke strukture do bahatosti i bezobraznosti.

 

5 sati ranije, siroma said:

Žalosno je kad se "pripadnost krštenom svetu" meri kroz prizmu nabavljivost šiti entertejment konzumer elektronike:cry:

Promasio si temu...

Link to comment
Share on other sites

Krenuo sam u potragu za ova 3 modela:

1. XR-77A80j

2. KD-77A1

3. KD-77AG9
 

nažalost, kao što je Delija i rekao, prvi model niko još nije uvezao, drugi nema više niko, jedino je poslednji dostupan...

Da li ima smisla da sačekam A80j da se pojavi - ili da pazarim AG9? Koliku cenu opšte mislite da očekujem za model A80j? Sigurno će biti znatno viša u odnosu na AG9 ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...