Jump to content


Pomoc oko izbora sistema uz gramofon


necejfvr

Recommended Posts

Pozdrav svima!

Skoro sam kupio AT-LP120XUSB i to mi je prvi gramofon, a inace nemam iskustva sa audio tehnikom, pa dodjoh ovde u nadi da cu dobiti neku pomoc oko sklapanja ove slagalice.

Neke informacije koje su od znacaja pri izboru zvucnika i pojacala:
-budzet je oko 500e. Posto nisam siguran sta mi konkretno treba i koje su cene, budzet moze da bude i varijabilan.
-voleo bih da sistem mogu da prikljucim na TV/ laptop, tako da bi bilo lepo kada bi bilo nesto univerzalnije.
-posto nikad nisam imao neki bolji sistem, nemam bas dobar osecaj, pa bih se oslonio najvise na vase predloge.
 
Pitajte ako vam treba jos informacija i unapred hvala svima koji odvoje vremena da pomognu!

Pozdrav!

Link to comment
Share on other sites

Hvala na odgovoru, drugari. :D

Kakve zvucnike biste mi preporucili? Jel da gledam istu marku ili nesto drugo?

https://www.kupujemprodajem.com//audio/pojacala/rega-brio-made-in-england/oglas/93701615

Recimo ovako nesto, ispravite me ako nije to dobro ili ako ima nesto bolje..

Ako mislite da mogu da ulozim nesto vise, a da dobijem mnogo polji sistem, nije ni to problem.

Link to comment
Share on other sites

Eto, lepo je to :D.

Mogao bih onda da uparim predlozeni amp sa tim zvucnicima. 
 

Hvala Vam mnogo na preporukama. Ako imate jos nesto, javite.

Ja cu verovatno da razmislim jos malo, posto je sutra petak i ne verujem da ce mi bilo sta stici tokom vikenda cak iako narucim, pa cu da od ponedeljka kontaktiram ljude.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...