Jump to content


Pojačalo za MA Gold 100


nickname

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Povezao sam u bi-wire i ostavio tako. 

Ovo je fenomenalan quality of life upgrade za mene. Mislim na zvučnike i pojačalo u kompletu.
Stvarno sam zadovoljan. Kao kad sam prve naočare napravio i počeo da nosim :) 
 

Stigao je i HifiBerry DAC2HD da zameni DAC+ , uzeo sam i Wireworld Luna 7 IK za njega.
Treba još da doradim linearno napajanje pa da to povežem.

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, nickname said:

Povezao sam u bi-wire i ostavio tako. 

Ovo je fenomenalan quality of life upgrade za mene. Mislim na zvučnike i pojačalo u kompletu.
Stvarno sam zadovoljan. Kao kad sam prve naočare napravio i počeo da nosim :) 
 

Stigao je i HifiBerry DAC2HD da zameni DAC+ , uzeo sam i Wireworld Luna 7 IK za njega.
Treba još da doradim linearno napajanje pa da to povežem.

Kombo koji si sklopio je veoma dobar i može biti dugoročno rešenje (neki od nas uživamo u istom pojačalu već 10 godina, bez posebne želje za zamenom). Ipak preporučujem da pribaviš bolji izvor kad budeš imao uslova, jer pojačalo i zvučnici mogu mnogo više (da ne kažem da zaslužuju). I posveti se fine tuningu, ljudi to često zanemaruju. Kod mene je 2010S2 još kako reagovao na zamenu fabričkog strujnog kabla običnim Lappom, skuplje kablove da ne pominjem... igraj se s kablovima na svim pozicijama, sitnim promenama položaja zvučnika itd - to sve nisu velika ulaganja (nekad uopšte i nema ulaganja), a rezultati mogu da te iznenade.

Link to comment
Share on other sites

OK, samo kontam da ovaj DAC2HD na linearnom napajanju, direktno na njemu, uopšte nije nešto loše kao izvor. 
Šta bi bio neki pristojan upgrade?

Za struju, uzeo sam ProSafe produžni sa Lapp kablom na njemu, strujni na pojačalu je fabrički zasad. 
Probaću i da napravim/kupim neki bolji strujni pa ćemo videti. 
 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...