Jump to content


Postanite donator foruma i ostvarite pogodnosti


Ljuba

Recommended Posts

Pozdrav svima,

Obzirom da već duže vreme nemamo sponzore na forumu, a prihod od Google oglasa je više iritantan nego isplativ, odlučili smo da pokrenemo akciju donatorstva.

Ako postanete donator (jednokratnom donacijom) prebacujemo vas u grupu "Donator foruma" gde imate sledeće pogodnosti

- Nema reklama
- Upload pojedinačne slike je 5 MB
- Limit za sve vaše fotografije je 500 MB

Hvala na podršci

https://www.buymeacoffee.com/HiFiles

P.S.  sistem nije automatski povezan, već vas moramo ručno prebaciti u novu grupu po vašoj uplati, pa mi dozvolite 24h da to uradim.

Link to comment
Share on other sites

  • Ljuba pinned this topic

Eto malo si sarkastičan, ono ...be se tebi, ............... Parafraziraću, zaradim dvesta evra.............
Baš toliku zmiju nemam. Kupujem diskove sa Discogsa i koristim PayPal, imam posebnu Visu za plaćanje na internetu. Eto danas mi je stigao jedan.
Nema potrebe da ....................................
Probaću ponovo kad budem imao živaca.

Link to comment
Share on other sites

Ljubo, a kako bi bilo sledece? Ako neko od nas ima neki uredjaj, kablove, itd  sto mu je visak, pa da posaljemo kod nekog da on napravi akciju, da ih proda  i da prihod ide forumu?  O tome sam razmisljao, cim si ti postavio temu.  Ne znam da li je ovo moguce. U krajnjem slucaju, odazvacu se akciji bilo kako da se resi.

A i apel drugim clanovima foruma, koji mogu, na bilo koji nacin da pomognu. Ko koliko moze.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...