Jump to content


Jel imao neko prilike da cuje Infinity renesanse 90?


JTGTS

Recommended Posts

Razmisljam se o kupovini pomenutih zvucnika pa me interesuje dal su zahtevni tj dal mi je potrebna jaca amplifikacija od Pioneer sc lx 86 kojeg trenutno posedujem.

Takodje zanima me karakter zvuka ima li slicnosti izmedju kappa 8.2 ili kappa 7 posto sam njih posedovao.

Svako misljenje je dobro doslo posto sada koristim JBL LS80 i prilicno sam zadovoljan.

Link to comment
Share on other sites

Slušao ih relativno skoro (par meseci unazad). Pojačalo Krell KAV400 pa moja mrga od 2x600W. Izvor nešto od SoTM, ne sećam se koje su kutijice tačno, uglavnom, balansirana veza. Kablaža dobra (skupa svakako). U oba slučaja na nižim nivoima glasnoće može da se sluša, malo glasnije i ribon jedinice počinju da se dernjaju, dŽaba brzine u njima. 3D scena minimalna, možda zbog pozicije / smeštaja zvučnika. Koliko vidim Pioneer je svetliji po karakteru (recenzija tako veli) pa bih ja ovaj zvučnik - preskočio.

 

Link to comment
Share on other sites

Jeste svetlijeg karaktera ali ima odlicnu separaciju i dubinu sto je meni jako bitno (pored loseg pozicioniranja).

Kablaza mi je dobra, jedna od boljih zokijevih ali ako je 3d scena lose sve pada u vodu.Kappe 8.2 su generalno imale dobru scenu sa dosta vazduha izmedju instrumenata zato sam i mislio o eventualnom upgradeu.

Sto se tice glasnoce mislim da pioneer i nemoze da ih potera do tog nivoa glasnoce da se dernjaju ali losija 3d scena i sve pada u vodu jer bas to trazim.Hvala nik na odgovoru iskustvo iz prve ruke mi znaci.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...