Jump to content


Beli zvučnici?


goranb

Recommended Posts

39 minuta ranije, Delija said:

Krenulo te danas :D

Quad  ESL  ne bih nikad pipnuo, a i nema skretnicu. Ne brinem zbog tehnike, toga se ne plašim, zna se tu šta se menja kad se reparira već je sve to odavno poznato i nije previše komplikovano (ne mislim na membrane naravno, to je posebna priča), nego vlasnici tih zvučnika su jako vezani za njih  sentimentalno i  onda nije lako raditi. :D

Link to comment
Share on other sites

Zato i prave u istoj seriji, te komecijalne zcučnike, u 4-5 finiša. Pa kome se svide na uhu, da bira uz nameštaj i enterijej , pa da mu se svide i na oko. A ponuda polovnih je ograničena, pa ko voli.

Ja volim crne zvučnike, da nisu gloss, prirodni furnir...Ali da naiđu Usher Mini Two Diamond, ne bih mnogo filozofirao oko boje :P

Link to comment
Share on other sites

Za iste pare S1 i S2, još S2 bolje očuvani, ne znam šta je konkretno pitanje?!

Boja mi je skoro nebitna, nju bih koristio za trgovinu- ja biram model a ljepša polovina finiš, pa makar bio u tirkizno-purpurnoj boji pudera. Ionako tvrdim da je svaka paleta boja, pored onih 12 boja iz pakovanja flomastera iz osnovne škole, precijenjena.


Послато са SM-G960F помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

Definitivno je bolja kupovina S2 - noviji, bolje očuvani. Valjda mi oko nije naviklo na belu boju, mada... ako sviraju dobro, onda važi ona "da se na dobro lako navići" :D

Zato i prave u istoj seriji, te komecijalne zcučnike, u 4-5 finiša. Pa kome se svide na uhu, da bira uz nameštaj i enterijej , pa da mu se svide i na oko. A ponuda polovnih je ograničena, pa ko voli.
Ja volim crne zvučnike, da nisu gloss, prirodni furnir...Ali da naiđu Usher Mini Two Diamond, ne bih mnogo filozofirao oko boje
I ja volim crnu, prirodnu boju bez sjaja. Ali kad kupuješ polovno često nisi u mogućnosti da sve bude po tvome...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...