Jump to content


Harman/Kardon AVR 370


HMrules

Recommended Posts

Interesuje me kako zvuči ovaj model i da li neko ima iskustva sa njim?
Koliko sam video on ima 5 izlaza zvučnike i 2 za pasivne vufere, jedan levi i jedan desni, sad ne znam da li bi npr. mogao da radi samo sa 2 frontalna zvučnika tj. da li na FL i FR izlazima ide ceo frekventni ospeg zvuka ili su niski tonovi posebno odvojeni na izlazima za vufer?

Link to comment
Share on other sites

Док чекаш одговор пасивно, ти активно нађи корисничко упутство на нету те прочитај. Све пише. :)

 

пс: Увек можеш да бираш да ли се пушта цео опсег или сече и шаље доњи део на суб(ове).

Link to comment
Share on other sites

Trenutno imam Harman/Kardon HK3490 sa zvučnicima JBL ES90 koji imaju 2 bas zvučnika od 8 inča po kutiji, pošto razmišljam o nekom boljem uređaju u budućnosti pao mi je na pamet AVR 370 zbog svih opcija koje poseduje i koje bi mi odgovarale, inače rekli su mi da HK990 zaobiđem zbog kratkog veka trajanja, sad ne znam da li je isti slučaj i sa AVR 370.

Ako postoji opcija da se pusti ceo frekvetni opseg na FL i FR izlaze to je super jer u tom slučaju ne bih morao da kupujem pasivne vufere.

Edit: Video sam da ima i model AVR 3700, da li je to isti model kao AVR 370 ili je drugačiji?

Link to comment
Share on other sites

Узети авр због предња два канала нема много смисла. Опције су ту, може терати цео опсег на предња два без употребе суба. Добио си савет из прве руке у посту изнад... можда боље да потражиш нешто музикалније и ако је авр за музику, увек гледај топ модел.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...