Jump to content


Koji zvucnici do 1000E?


drsimic

Recommended Posts

To ponesi amp pod mišku, kod mene ne fercera. Ja kupujem na prečac! U afektu lepteyebo.:D
Jedini put kad sam nešto slušo, zaye........io sam se.

Ali relativno smo još daleko od egzekucije.:D Zato skupljam različite utiske i maštam o finansijskoj konstrukciji koja je u fazi šta bi bilo kad bi bilo.

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, ivanp said:

Ceniš da nije za rokačinu? Znatiželjan sam znati. Ko zna kako će stvari da se odvijaju. Možda smognem snage............bla, bla.....................

...nije definitivno...tu sam poslusao i jedan podni model sa 2 bassa od 8 incha, iz Diamond serije, neznam koji model bese ...oko 90000 bese e on vec moze da roka...

Link to comment
Share on other sites

Može biti da traže amp sa malo više mooda, treba probati. To je bass od 20 cm u ne maloj kutiji a sudeći po dustcap-u, ako nije samo šminka, nije to mali prečnik špulne, treba njima struje verovatno.
Sada nađoh What Hi-Fi recenziju...

It’s soon clear that these speakers have a relaxed way about them, so we pair them with the energetic Rega Elex-R integrated amplifier (£949). Other amps that offer a good degree of get up and go will also work well.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, CoyoteKG said:

i Naim Supernait je bese "na tamnoj strani"?
Je l' to moze biti problem kad su i zvucnici i pojacalo "tamni"? Pitam jer planiram da odem da poslusam ove Wharfedale

Kolega, kada ono bese dostupan za slusanje (i kupovinu) u novosadskom Player-u? Ako se ne varam, mislim da procitah u tvojoj temi, raspitivao si se... Ja bi otisao sa mojom/drugarorovom Kyocerom da cujem, ista ima snage, Mosfeti i ostale kerefeke. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...