Jump to content


Denon DRA 425r


DušanMitić

Recommended Posts

Imao sam ga kratko,mozda 20-tak dana.

Meni se zvuk nikako ne svidja.Uporedo ga slusao sa NAD7240.Nad ga je zasijenio i zvukom i snagom.Ako ti je to trenutno resenje ok  ako stremis da izadjes iz prosjeka zaobidji.Svi ti risiveri,pa i pojačala iz te "konfekcijske" ponude sviraju isto.Ne bolje od malo osrednje mini linije.Imao sam neki Sony,Pioneer sve je to isto.

NAD je mnogima ružan, meni ne, ali ako naidješ na dobar primjerak 7xxx serije da je dobro očuvan ili 7xx do onih modela bez phono sekcije svi sviraju odlicno.

Opet ako ti je to početak ok je.Ako treba da ga popravljaš u startu neki majstor daće ti savjet.  

Link to comment
Share on other sites

Nad c370 i c372 ali da su u dobrom stanju.To su precizna pojačala,Svaki instrument prirodno zvuči ,nema farbanje.Basovi su izraženi,zvuk je topliji , tamnijeg karaktera.Sada zavisi od ukusa.Estetski nisu neki lepotani,ali ispod haube,je zver, trafo, tranzistori..Nije šminka ali je muzikalan.Klavir zvuči baš kako treba,...Možda Rotel 981,1062..To je da napraviš iskorak od ovih niži modela i serija,i da ideš na više nivoa HiFi...Stariji modeli su to ali ako su održavani.Isplati se ima ih na oglasnicima.

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...