Jump to content


CoyoteKG


CoyoteKG

Recommended Posts

2 minuta ranije, džonibigud said:

Pa dobro tebi nije. I neka ostane tako. Treba umeti prepoznati kvalitet. ndac savršen i dan danas. :listen

I ne samo meni, nego onima koji su ga slušali, daleko je to i od vrhunskog a kamoli od savršenog. Zastarela sprava izrazito kolorisanog zvuka i niske rezolucije za tu klasu cene.

Šta ćeš nismo svi sektaši i ostrašćeni...B) 

Link to comment
Share on other sites

5 minuta ranije, džonibigud said:

Između ta dva? Pa dobro,  i? 

To su veoma dobri uređaji koji u sebi imaju dobre dac-ove. I dalje bih voleo da čujem gde si čuo tako veliku razliku između ndaca i SN? 

Ukoliko nije tajna koji dac ti koristiš ili kakv imaš sistem? Pomoglo bi mi da shvatim tvoju kritičnost prema dscu iz SN.

Link to comment
Share on other sites

Za tebe i za ostale koji ste ga slušali.

Draga gospodo svaka Vama čast. Nemamo svi isti ukus, afinitete i sposobnost da prepoznamo kvalitet. To što neki broj slušalaca misli isto ne znači da su u pravu, baš ni jedan od njih pojedinačno a ni svi grupno. Ndac nema kolorisanosti, visoke je rezolucije, u trendu i dan danas. Naravno treba slušati  ali ne samo ušima. 

Ovo za sektaše i ostrašćene shvatam kao kompliment, hvala:D

Link to comment
Share on other sites

5 minuta ranije, džonibigud said:

Za tebe i za ostale koji ste ga slušali.

Draga gospodo svaka Vama čast. Nemamo svi isti ukus, afinitete i sposobnost da prepoznamo kvalitet. To što neki broj slušalaca misli isto ne znači da su u pravu, baš ni jedan od njih pojedinačno a ni svi grupno. Ndac nema kolorisanosti, visoke je rezolucije, u trendu i dan danas. Naravno treba slušati  ali ne samo ušima. 

Ovo za sektaše i ostrašćene shvatam kao kompliment, hvala:D

Naravno, potrebno je da na kutiji piše NAIM a poželjna je i fotografija sa nogama na stolu i nekim viskijem pored :D.

Ovo što sam napisao nema veze sa afinitetima ni sa ukusom. Jednostavno, da bi shvatio o čemu pišem mora da čuješ nešto bolje, da imaš referencu.

Ne mora da bude ni skuplje, može u istoj klasi cene, na primer mi smo poredili N dac i ARCAM D33, isto veče isti sistem isti sastav slušalaca i sve je jasno posle par nota. Da ne pominjem neke još bolje uređaje koje sam imao prilike da čujem kod sebe... Da ne pišem ponovo da je vlasnik tog "vrhunskog" i "savršenog" Ndaca kada je kod sebe čuo Acoustic Invader, momentalno stavio Naim na oglas i prodao ga. To smo pisali odavno.

Toliko o tvojoj samouverenosti da umeš da prepoznaš kvalitet, ta samouverenost potiče od limitiranosti tvog znanja i iskustva

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, SUROKVL said:

Ndaca kada je kod sebe čuo Acoustic Invader, momentalno stavio Naim na oglas i prodao ga.

Tačno. Posle je u kratkom vremenskom roku i Acoustic Invader završio u oglasima:lol::lol::lol:

Moja samouverenost potiče od drugih stvari za koje ti i ne znaš da postoje... 

Taj isti sastav slušalaca ne želim da komentarišem, poznat je ovde na forumu. 

Link to comment
Share on other sites

Pa vidiš, i od boljeg uvek ima bolje, ali treba jako mnogo para da se taj AI nadsvira pa je zato i ostao kod svog vlasnika, a NAIM ekspresno dobio šut kartu :D.

ARCAM ga izgazio načisto. Da ne pričam o kvalitetu izrade i raznovrsnosti ulaza kod ARCAM-a. 

6 minuta ranije, džonibigud said:

Moja samouverenost potiče od drugih stvari za koje ti i ne znaš da postoje... 

Na žalost, neznaš ni ti:D 

7 minuta ranije, džonibigud said:

Taj isti sastav slušalaca ne želim da komentarišem, poznat je ovde na forumu. 

I nemoj, nemaš pojima ko je sve bio prisutan

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, SUROKVL said:

i ostao kod svog vlasnika

Ili baš niko nije želeo da ga kupi a nuđen je po baš niskoj ceni... 

Nego da te pitam dve stvari. Prvo odakle tebi taj lažan osećaj samouverenosti. I drugo otkud to da sam ulaziš u diskusiju, obično ti daju podršku, prethodno pomenuti slušaoci, pa nastupaš sigurnije:)

Ovako mi deluješ nekako nesigurno,  pun nedoumica... 

Link to comment
Share on other sites

6 minuta ranije, džonibigud said:

Ili baš niko nije želeo da ga kupi a nuđen je po baš niskoj ceni... 

Ako si do sada shvatio, shvatio si, ako nisi nisi, a očigledno nisi... To sektaši ne kupuju, ne ide uz flašu viskija i nema fensi etiketu, "samo" je vrhunski napravljen i tako svira, ništa više..i za razliku NAIMA mnogo više vredi nego što košta....

11 minuta ranije, džonibigud said:

Nego da te pitam dve stvari. Prvo odakle tebi taj lažan osećaj samouverenosti. I drugo otkud to da sam ulaziš u diskusiju, obično ti daju podršku, prethodno pomenuti slušaoci, pa nastupaš sigurnije:)

Ovako mi deluješ nekako nesigurno,  pun nedoumica... 

Mani me se sa tim proovincijalno-kompleksaškim teorijama zavere, u takvu me diskusiju nećeš uvući, očigledno ti ponestalo argumenata, pa moraš malo da provociraš(za tko nešto me baš zabole).

Ako voliš taj način "komunikacije" idi učlani se u neku stranku (mada mi deluješ kao da već jesi), pa tamo druže Ilija Čvoroviću, tupi o urotama do sudnjega dana, bolje se razumeš u to nego u HI FI

Link to comment
Share on other sites

15 minuta ranije, džonibigud said:

Nego dobro, odosmo u off. Izvinjavam se pokretaču teme. Želim Vam svima sve najbolje, čuvajte se. 

Šta se sada izvinjavaš ti si krenuo da truješ temu, pošto sam ti "uvredio " Ndac, tj sujetu. Ti si prvi otišao u oftopik, a na sostale si povukao

Link to comment
Share on other sites

12 minuta ranije, džonibigud said:

Apsolutno se slažem sa tobom. Savet koji si mi odavno dao je u planu za realizaciju. Hvala ti još jednom na tome. Pozdrav. 

PS: Lepo bi bilo čuti tvoj novi sistem 

Ukoliko te zanima kako ndac i i nap 200 rade sa napajanjem mogu ista da ponesem i ostavim čuješ kako se čuje. Teddy Pardo za  dac i uskoro mi dolazi Milanov Dual Teddy.

Link to comment
Share on other sites

Cek, i sta na kraju? :lol:

je l, treba ili ne vise od 3,5m duzina :D

 

da kupim ovo? Mada nije 10 puta jeftinjie od naca 5

https://www.kupujemprodajem.com/audio/kablovi/stara-engleska-skola-linn-k20-zv-2x2-5m/oglas/105118067

 

sad vidim na ebay, nije ni skupa postarina. https://www.ebay.co.uk/itm/Official-Brand-New-Linn-K20-Loudspeaker-Cable-5-00-Per-Metre-/332218102158

na 7m kabla 35 funti + 4.95 postarina. Ovaj “dr kabl” nije normalan izgleda sa cenama.

Link to comment
Share on other sites

22 minuta ranije, CoyoteKG said:

Cek, i sta na kraju? :lol:

je l, treba ili ne vise od 3,5m duzina :D

 

da kupim ovo? Mada nije 10 puta jeftinjie od naca 5

https://www.kupujemprodajem.com/audio/kablovi/stara-engleska-skola-linn-k20-zv-2x2-5m/oglas/105118067

 

sad vidim na ebay, nije ni skupa postarina. https://www.ebay.co.uk/itm/Official-Brand-New-Linn-K20-Loudspeaker-Cable-5-00-Per-Metre-/332218102158

na 7m kabla 35 funti + 4.95 postarina. Ovaj “dr kabl” nije normalan izgleda sa cenama.

preskup

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...