Jump to content


Schiit modi 3 ili Topping e30??


Narog

Recommended Posts

Ja ne bih uzimao ništa slabije od Topping D50S. Šteta što je toliko skuplji (250+eur je na KP), ali kvalitetom izrade i postojanjem bluetooth 5.0 veze odskače od ovih jeftinijih. Ima daljinski, ima opciju da radi kao pretpojačalo, ali nema napajanje za tih 250+eur.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Može neko da jednostavnom terminologijom objasni šta je reverse polarity problem kod E30? Da li to znači da su + i - obrnuti na izlazima? Kako je moguća takva greška (ako je to to). 

Hteo sam da uzmem neki jeftin dac, ovo ima sve, daljinski, više ulaza, a onda vidim da se piše o ovom problemu, čitam ali baš nisam ukapirao zapravo šta znači :mellow:

Link to comment
Share on other sites

Znači ako i naiđem na stariji primerak sa novim FW sve ok? 

I to je zaista obrnut polaritet na chinch izlazima? Kako takva greška, neozbiljno :o 

 

edit: čitam sada, novi FW je rešio to za usb ulaz, ali ne i za optički, to je izgleda nemoguće rešiti, ah. A ideja je bila da se koristi nakačen CA audio preko optičkog. Kažu da se ne čuje, ali ne bih mogao da kupim i znam da se zvučnik uvlači umesto izvlači ili šta se već dešava zbog toga :/

Link to comment
Share on other sites

Imam ifi zen dac i jako lepo radi mnogo je bollji od topping d 30 ,kakav je topping e 30 neznam,zen dak dolazi bez adapter napajanja napaja ga usb kabl ,ipak je potrebno dokupiti ifi niskosumno napajanje moze se naci za 50 ak evra dobija se dosta na dubini basa ne kolicini ,mnogo je lepsi uzivo nego na slikama kvalitetna je zavrsna obrada 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...