Jump to content


Preporuka za CD-Player?


VintageLover

Recommended Posts

Prijatelj planira da menja svoj  sadasnji CD-plejer Marantz CD6003,
uzeo je u opticaj NAD C546BEE, Cambridge Audio Azur 640C i stariji jedan Mission PCM 7000
e sad, da li je neko imao iskustva sa ovim plejerima?
Od ostale opreme ima pojacalo NAD 325 BEE, zvucnike trenutno ima Monitor Audio Radius R270.

Moze takodje preporuka koji da se uzme CD u opticaj sem ovih, budzet mu je 200-250e?
Nisam imao licno iskustva sa tim nekim rangom CD-a, ali mozda neko od Vas jeste, pa i preporuci nesto bolje cak?

Takodje ako neko ima da ponudi neki CD ili zeli da menja za njegov Marantz CD6003 + Orig daljinski.

Hvala unapred. :)

Link to comment
Share on other sites

Trebalo bi da uzme NAD plejer jer je na taj nacin sinergija dva uredjaja zagarantovana, ima isti daljinski itd... Cambridge nije dobar izbor za NAD pojacalo, a Mission nisam slusao, ne mogu pomoci. Ovi drugi predlozi su van izbora, oba imaju 30 godina i veoma brzo ce zavrsiti u kanti.

 

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, VintageLover said:

Prijatelj planira da menja svoj  sadasnji CD-plejer Marantz CD6003,
uzeo je u opticaj NAD C546BEE, Cambridge Audio Azur 640C i stariji jedan Mission PCM 7000
e sad, da li je neko imao iskustva sa ovim plejerima?
Od ostale opreme ima pojacalo NAD 325 BEE, zvucnike trenutno ima Monitor Audio Radius R270.

Moze takodje preporuka koji da se uzme CD u opticaj sem ovih, budzet mu je 200-250e?
Nisam imao licno iskustva sa tim nekim rangom CD-a, ali mozda neko od Vas jeste, pa i preporuci nesto bolje cak?

Takodje ako neko ima da ponudi neki CD ili zeli da menja za njegov Marantz CD6003 + Orig daljinski.

Hvala unapred. :)

Ja ponudio za prijatelja zamenu preko privatne poruke imam NAD CD 541i original daljinski bez tragova korišćenja više stajao nego radio imam još nekih 3 playera , al nema odgovora ni da ni ne.

Link to comment
Share on other sites

8 sati ranije, Gox co. said:

Trebalo bi da uzme NAD plejer jer je na taj nacin sinergija dva uredjaja zagarantovana, ima isti daljinski itd... Cambridge nije dobar izbor za NAD pojacalo, a Mission nisam slusao, ne mogu pomoci. Ovi drugi predlozi su van izbora, oba imaju 30 godina i veoma brzo ce zavrsiti u kanti.

 

Mislis da uzme ovaj navedeni NAD C546BEE? Pa i ja mislim, jer opet su oba uredjaja NAD, s tim sto ce zvucnike da menja uskoro, ali to je onda to.

Link to comment
Share on other sites

9 sati ranije, petarjovic said:

Nego jesi kupio zvucnicki kabl!?

Jesam, uzeo sam na kraju Qed Signature Revalation, prezadovjan sam iskreno. Legle su vrh, jos su mi ispale povoljno, probao sam VDH, Rega koje mi je Dragan nudio, Qed XT40, imam ih dalje, njih cu prodati, probao sam i Cable Talk 3.1, Oehlbach strime line, cak i Naim Nac, opredelio sam se za Qed SR i imaju fabricku terminaciju Airloc...

Link to comment
Share on other sites

2 sati ranije, VintageLover said:

Jesam, uzeo sam na kraju Qed Signature Revalation, prezadovjan sam iskreno. Legle su vrh, jos su mi ispale povoljno, probao sam VDH, Rega koje mi je Dragan nudio, Qed XT40, imam ih dalje, njih cu prodati, probao sam i Cable Talk 3.1, Oehlbach strime line, cak i Naim Nac, opredelio sam se za Qed SR i imaju fabricku terminaciju Airloc...

Bilo bi korektno na temi o kupovini koju si postavio ako nista drugo postovati barem ovaj post,ako ne i preneti pojedinacne utiske.Ipak su kolege istrosile 5 strana foruma i svoje vreme predlozima.Kad nesto dobijes od foruma uredu je i da se vrati barem povratna informacija.

Da budem malo manje politicki korektan od kolega.

Link to comment
Share on other sites

2 sati ranije, sondek said:

Bilo bi korektno na temi o kupovini koju si postavio ako nista drugo postovati barem ovaj post,ako ne i preneti pojedinacne utiske.Ipak su kolege istrosile 5 strana foruma i svoje vreme predlozima.Kad nesto dobijes od foruma uredu je i da se vrati barem povratna informacija.

Da budem malo manje politicki korektan od kolega.

Slazem se i postujem sto si izneo tu cinjenicu, hocu, dopunicu temu sutra svakako i ostaviti svoje iskustvo i sta sam uradio na kraju, a nisu mi bas obaveze i slobodno vreme dupustile da udjem ovde do juce i sve odjednom da ispisem i dodam utiske. :)

Link to comment
Share on other sites

2 sati ranije, Dragan Penev said:

Pa nisi nam javio na tvojoj temi... Ili smo nešto propustili? 

Reče javićeš za kablove. Nikakva zla namera... Možda ja nisam čitao sve. 

Evo kolegi sam ostavio bas sad odgovor iz kog razloga nisam. :) Ma daleko da sam shvatio kao zlu nameru, nego nisam shvatio sta si hteo reci, opusteno...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...