Jump to content


U potrazi za JBL-om


Slusac Kablova

Recommended Posts

Postovani clanovi, 

nakon duzeg pracenja ovog foruma, ukljucujem se sa prvim postom, naravno pomoc oko potrage, a i neko usputno razmisljanje ili komentar, ko bude raspolozen... 

Trenutno mi se sistem sastoji od Sansui-a ( au 9500 i 2000x ) i Ar 17 ( Teledyne ) Sony cdp 915...Sve u svemu lep sistem, prezadovoljan kao malo dete ali... 

Pod matore dane ( 37 ) udjoh u vintage, u koji sam se zaljubio a mislim da je greh proci kroz vintage pricu a ne cuti pravi, stari JBL. Pogotovo sa Sansuijem...

Elem, u potrazi sam za ozbiljnijom kutijom, pre svega l 96, l 112, mozda 4411,4410...ali da kazemo prvo l 96, 112. 

Molim vas, clanove foruma, ako neko ima sugestiju, jos bolje, nesto od gore navedenog a da je pazeno i mazeno za kontakt, predlog... ( ako neko ima slican sistem, dajte utiske ). 

Unapred zahvalan za vasu pomoc i vreme i nadam se da nisam prekrsio nikakva pravila foruma tragajuci za zvucnicima. 

Link to comment
Share on other sites

UH, ala si mator...:D Sta tek ja da radim? Dakle, licno sam vlasnik 4311B i imam ga cele 24 godine. Ne bih ga otudjio ni za kakav novac jer u kombinaciji s mojim pojacalom i preampom, radi zaista izuzetno.

Skoro sam nabavio JBL koji nije u tvom spisku a nosi oznaku L-100T. A onda sam ga oglasio da vidim koliko je zainteresovanih i da li ga mogu prodati za pristojan novac. Za sada se gleda , prati i tako... Ako te interesuje, mozes slobodno da pogledas i probas sa svojim pojacalom kod mene u stanu koji sluzi iskljucivo za muziku.Naravno, bez ikakve obaveze i moranja da ih kupis. Trenutno su u kombinaciji sa Aura VA100 pojacalom, veoma je zanimljiva kombinacija. Toliko od mene, ako hoces, dobices broj telefona na PP, samo me kontaktiraj preko istih. Pozdrav, sve najbolje...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...