Jump to content


KK Arn


Arn

Recommended Posts

Naravno. 

Prvo, uštekan je 1TB disk, otprilike do 2/3 napunjen muzikom. Prilikom prvog susreta između diska i BS, bilo je potrebno oko 15 minuta da se indeksiraju svi fajlovi. Nakon toga sve ide glatko, meni bolje nego sa Plex-om ili Minimserverom. 

Postoji mogućnost raznih grupisanja naslova po albumima, žanrovima, artistima (šta su artisti? dirigenti? kompozitori? solisti? ansambli? neprimenljivo za klasiku) i drugim kriterijumima, ali meni vredi grupisanje po folderima, pošto i moj mozak funkcioniše po folderima. Jako mi je važno što gapless radi i što, za razliku od prethodnog uređaja Yamaha RN602, mogu da skrolujem unutar jednog fajla, tako da ne mora svaki album da bude iseckan pomoću cue sheet-a. 

Zvučno, nisam sposoban da čujem pomena vrednu razliku između zvuka ripovanog CD-a sa harda, istog tog diska na striming servisu (Idagio ili Tidal) i istog tog fizičkog diska na CD plejeru. Pretpostavimo da je mene i mojih ušiju. 

Evo i jedan screenshot. 

 

tpehkHB.png

Link to comment
Share on other sites

Hard je fabrički formatiran FAT32. Samo sam ga izvukao iz kućišta kompjutera i udenuo u Node2i. 

Nisam probao veće hardove, ali s obzirom na to da sa ovim nema ni najmanjih problema, ne verujem da bi 2TB bio neki izazov. 

Inače, nema podršku za DSD. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...