Jump to content


KK Arn


Arn

Recommended Posts

Na petici, u ulozi teškog centra je Denon PMA-2500NE. Bez znojenja MVP na svakom nastupu. Ako je suditi po tome šta je pokazao za kratko vreme od dolaska u ekipu, broj 2500 će biti podignut na počasno mesto i povučen iz dalje upotrebe. 

 

Ako bismo se za trenutak prebacili sa basketa na Igru prestola, Denon ima snagu Planine, prefinjenost Misandei i konekcije kao lord Varis. 

 

zKclj2D.jpg

Link to comment
Share on other sites

Na krilnim pozicijama su blizanci Monitor Audio Bronze 6. Korektno igraju ovi momci, ali ponekad nisu u stanju da isprate kvalitet ostalih saigrača. Planirano je da se u nekoj relativno bliskoj perspektivi trejduju u neki drugi tim u kojem bi možda mogli da pariraju ostalima, a da budu zamenjeni jačim dvojcem. Samo treba sačekati da se tim konsoliduje sa finansijama. 

 

ltnFFYI.jpg

 

wLsKWND.jpg

Link to comment
Share on other sites

Konačno, na klupi za rezervne igrače su dva analogna siročeta, Rega P1 plus i Sony PS-T15. Obojica imaju malu minutažu i uglavnom ulaze u igru kada je utakmica već dobijena. Nikad neće napustiti tim, ali nikad neće biti ni glavne zvezde.  

 

g24VGYt.jpg

 

ASOKj2O.jpg

Link to comment
Share on other sites

Pokušao sam da napravim aluziju na običaj iz NBA lige. Kad je neki igrač jako zaslužan za uspehe tima, onda se nakon njegovog odlaska iz kluba dres sa njegovim brojem podiže na "štrik" ispod krova dvorane i povlači se iz dalje upotrebe. Npr. niko neće nositi broj 23 u Bulsima nakon što je Džordan otišao. 

Link to comment
Share on other sites

Леп систем. Надам се да добро и звучи. Пробај макар силвер МА, а ако те интересује знам одлично очуван RS8.

Када будеш у прилици, пробај неки Маранц амп веће класе. Звучно ће бити боља синергија са извором и звучницима.

Link to comment
Share on other sites

Hvala svima na komentarima. 

43 minuta ranije, InSides said:

избор за end-game

Onim "podizanjem dresa" sam zapravo hteo da kažem da je ovo za mene (nadam se) end-game. 

1 sat ranije, gvlada said:

Пробај макар силвер МА

Jako je neizvesno da li ću ostati privržen brendu. Focal Aria 936 opasno dobro zvuče sa PMA-1600NE, koji je mlađi brat od ovog mog ampa. Žanr muzike zbog koje se čitav sistem gradi (klasika) zahteva pre svega transparentnost u gornjem i srednjem delu spektra, a Focali su tu izgleda baš jaki. Ali naravno da ću poslušati sve što budem imao prilike pre kupovine. Opet end-game. Valjda. :) 

Link to comment
Share on other sites

16 sati ranije, Arn said:

Konačno, na klupi za rezervne igrače su dva analogna siročeta, Rega P1 plus i Sony PS-T15. Obojica imaju malu minutažu i uglavnom ulaze u igru kada je utakmica već dobijena. Nikad neće napustiti tim, ali nikad neće biti ni glavne zvezde.  

Onda zameniti njih dvojicu za jedan, malo dostojniji - ako uslovi dozvoljavaju naravno? :)

Link to comment
Share on other sites

3 sati ranije, Paulo said:

Kakva su iskustva sa Node 2i? Da li je to samo streamer ili radi i kao DAC?

Proban je prvo sa fiksnim analognim izlazom, a posle toga sa digitalnim koaksijalnim u Denonov DAC, i ova druga kombinacija se pokazala kao bolja. Nisam ga probao u ulozi pretpojačala, odnosno sa varijabilnim analognim izlazom. 

Iskustva su načelno super, naročito mi odgovara što postoji desktop aplikacija, pa ne moram da se gnjavim sa telefonom. Imao je samo jedan ozbiljan ispad, koji se dogodio kad sam hteo da probam Airplay sa kompa. To je radilo, ali se aplikacija na telefonu zakucala i prestala da prepoznaje uređaj. Strim je za to vreme uredno išao. Morao sam sve da resetujem i mislim da Airplay više neću koristiti. Ionako je smisao dovođenja Node2i bio izbacivanje kompjutera iz hifi lanca. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...