Jump to content


Misljenje za Monitor Audio R652/MD?


VintageLover

Recommended Posts

Pozdrav svima,

Da li je neko posedovao ili imao prilike da slusa iz naslova pomenute zvucnike, MA-R652/MD?

Nisam ih nikada imao, pa nisam kompetentan da kazem bilo sta, konstrukcijski mi deluju dobro i sam fizicki izgled,
prijatelj razmatra kupovinu istih, pa reko da pitam Vas ovde za misljenje i savet, da li su vredne paznje i kupovine? :type

Hvala Vam unapred. :)

Link to comment
Share on other sites

Imao sam , V lover, vise serija MA.

Od Bronze do Silver. Doticne nikada. Mogu da ti kazem, da  su Monitor A. spkrs. Dosta dobri. I vise od toga.

Veoma cenjeni na nasem trzistu. I sire.

Neces se pokajati sigurno. No ti pitas za njih, a nista nisi napisao sta ostalo imas? Od ostale opreme.

Tako se ne pise na forumu.

Link to comment
Share on other sites

53 minuta ranije, nesone said:

Imao sam , V lover, vise serija MA.

Od Bronze do Silver. Doticne nikada. Mogu da ti kazem, da  su Monitor A. spkrs. Dosta dobri. I vise od toga.

Veoma cenjeni na nasem trzistu. I sire.

Neces se pokajati sigurno. No ti pitas za njih, a nista nisi napisao sta ostalo imas? Od ostale opreme.

Tako se ne pise na forumu.

Hvala na odg.

Pitam za prijatelja, on razmatra da kupi navedene MA, ne ja.
Zaboravio sam da napisem, ali bitni su zvucnici, manje vise sad ostala oprema, on to menja nonstop koliko znam.

Ima NAD-372 i CD Marantz SA7001 i neki Cambridge DAC, zaboravio sam oznaku. Neka ih pazari onda, zaboravio sam da dodam ovi su Bi-wiring, a ima i bez.

Link to comment
Share on other sites

NAD  C372 je vrlo ozbiljan pojacivac. I Ima  mnogo snage. 

Marantz  ovaj model nisam slusao. Mada je M izuzetan.  Pricam za druge modele CD playera. 

Treba traziti dobre zvucnike.  Iskreno,  Monitor Audio i NAD se slazu vrlo dobro, tako reci odlicno.

U svim recenzijama  na netu, uvek ces naci Monitor Audio uz NAD ili Marantz. Ima jos tu par firmi pojacivaca.  Ove sto sam napisao su na 1. mestu.

Srecna kupovina.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...