Jump to content


Marantz 14S1 SE ili KI RUBY,misljenje ili licno iskustvo?


Khan

Recommended Posts

21 sati ranije, gvlada said:

Какве? Мислиш на мој пост где се мало шалим са заменом уређаја?

Ma ne, nego  kog si i ti citirao. Sto oce za DZ.. Zato sam ga i citirao. Nisi video. Obrisao bih ga kao 2 i 2, da sam moderator. Nece carinu da plati i porez.  A slusao bi hifi, skup i jeftin.:)

Moze, ali juce.

 

Link to comment
Share on other sites

22 sati ranije, Sonichammer said:

Verovatno niko nije skinuo originalnu lepljivu traku iz dosade vec je uredjaj vadjen iz kutije, proban, koriscen... i ko zna sta sve mozda a mozda i ne... to ne znamo niti cemo ikad saznati. Znamo samo da nije neotpakovan jer jeste  otpakovan... ;) 

E hvala što si mi objasnio...:lol:

Link to comment
Share on other sites

28 minuta ranije, nesone said:

Ma ne, nego  kog si i ti citirao. Sto oce za DZ.. Zato sam ga i citirao. Nisi video. Obrisao bih ga kao 2 i 2, da sam moderator. Nece carinu da plati i porez.  A slusao bi hifi, skup i jeftin.:)

Moze, ali juce.

Ako ste na mene mislili, bojim se da imate mali problem sa razumevanjem napisanog.
Ne postoji mesto u mom tekstu gde ja "oću, želim, pitam nešto džabe".
Moj post se odnosio na komentare da ima u Nemačkoj 600 evra jeftinije, ali je otvorena kutija. Hteo sam samo da predočim da na tih 2400 evra treba dodati te navedene troškove. Nadam se da sam Vam pojasnio.
Uostalom, ne kupujem pomenuto pojačalo, niti sam ga ikad razmatrao kao predmet želja (ili "oćenja za DZ" po Vašem).
Sreća da je moderacija u pravim rukama.
Svako dobro Vam želim.

Link to comment
Share on other sites

Dobar dan svima,

On 21.10.2020. at 20:53, Pandaros said:

Naleteh večeras na oglas koji zamalo stavih u rubliku "Kakav oglas", ali budući da sam  se setio ove teme, pomislih da je bolje da pitam ovde, možda se samo potrefilo da u slično vreme budu kupljena dva nova Maranca PM KI Rubija.

Verujem i da Khan nije Vojkan, jer Vojkan sa KP navodi da mu je žena kupila neadekvatno pojačalo, a u ovoj temi ne deluje da je tako.
U svakom slučaju, sam Khan može da potvrdi da KI Rubi ne košta 4000 evra, jer se u tekstu navodi Player koji taj amp prodaje za nekih 3000 evra u dinarima.
 

KP Marantz KI.jpg

Marantz Player KI Ruby.jpg

Evo prvo vama da odgovorim posto je najkulturniji komentar. PM KI u toj radnji kosta 3000,i taj amp je koristen,sa garancijom od samo 2 god. Referenc modeli imaju garanciju 5 gid od svih Marantz distributera,sto govori da ta radnja to nije.Znam da je koristen,bio sam da gledam,zato nisam ni kupio. Takav amp u tom stanju u SG Acoustic kosta 2000eu i vodi se kao B-ware, odnosno koristen uredjaj a nov i nekoriscen je 3800eu,imate njihov site pa pogledajte,tako da nista novo medju Srpskim prevarama jer daju najnizu cenu na trzistu sa koristenim uredjajem a ne novim,samo sto to nigde ne navode.

On 21.10.2020. at 23:44, Ljuba said:

Hm, ja kao admin imam uvid u email adrese članova. Član Khan ima ime vojkan u delu svoje email adrese.

Ono što piše na forumu (da čeka uređaj) I ono što piše na KP je u kontradiktornosti. Može neko objašnjenje? 

To sto je "pisalo"na forumu da "cekam uredjaj" je proslo vreme jer je uredjaj stigao. A ti kao admin posto imas uvid u mail mozda bi mogao da naucis da gledas i datume poruka i oglasa pa onda ne bi moralo da se objasnjava...

On 21.10.2020. at 22:23, srdjan_c said:

I Vojkan ima troje dece.:ph34r:

 

On 22.10.2020. at 0:17, Krca44 said:

Amp je stigao a onda je gospodja videla i rekla "nece moci   ( ove noci a ni bilo koje druge dok ne prodas aparat... )  ".... i dok je pisan tekst za KP prica se malo izmenila ?

 

A vas dvoje majmuna bih zamolio da mi ne pominjete ni decu ni zenu retardi jedni. Jebem vam mamu maminu debilsku jer vam jasno? Ja ovde nikog nisam licno ni prozivao niti vredjao. Kakva ste vi govna od ljudi kad putem vredjanja porodice pokusavate da spustite nekog? Bedni sljam. A ti "admine" zazmuris na vredjanje clanova i njihove porodice a bavis se time ko sta postavlja za prodaju i kakvo ime u mail ima,covek koji ovde treba da bude najnormalniji i najkulturniji,bravo,slepcu.

 

On 22.10.2020. at 8:21, zeljko1974 said:

Slicnosti sa premijerkom Anom BrnAbich je sasvim slucajna, jedno misli a drugo kaze, tako i ovde....VoJkhAn, kh kh kh, zakasljao se .

Ajmo dalje :D

 

Inace covjek ,kako i sam kaze , ima skroman sistem od Focal Micro Utopia BE i trazi skromno pojacalce od cca 3000e, skromno, zar ne.....

Hocemo dalje da nastavimo sa vredjanjem? Imam i skroman ***** tako da nabijem i tebe i tvoju zenu na njega,a mogu i zenu od ovog kurtona KRCA sa IQ 44 posto covek spominje moju....

Ustvari nabijem vas na ***** sve redom,sve vas koji ste tako kulturni i koji spominjete moju i tudje porodice. Nabijem vas na ***** i vas i vase zene.

Ponasanje i komentari sa prozivkama ostalih se svodi na ponasanje u vrticu dece u od 3-5 god. Bravo.

 

A sad gospodine admine mozes slobodno i da me brises i da me blokiras...a i da odjebes i ti,tako me vise zabole.

Dovidjenja .l.

Link to comment
Share on other sites

To sa Player-om su stvarno pederske fore. Za ovo bar daju kakav-takav popust i zvanicno (ali ne pisu da je korisceno kao demo uredjaj!), a Blade 2 i Sopre koje su vucarali po prezentacijama prodaju kao nove po (zvanicno) punoj ceni. Ko zna koliko takvih stvari jos imaju... Pa ko ne zna za to i zagrize... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, Delija said:

To sa Player-om su stvarno pederske fore. Za ovo bar daju kakav-takav popust i zvanicno (ali ne pisu da je korisceno kao demo uredjaj!), a Blade 2 i Sopre koje su vucarali po prezentacijama prodaju kao nove po (zvanicno) punoj ceni. Ko zna koliko takvih stvari jos imaju... Pa ko ne zna za to i zagrize... :rolleyes:

Ovo bi trebalo prebaciti u onu temu o poslovnoj politici domacih firmi.

Kontam da ima dosta onih koji brane takav pristup, jer to je privatna firma, moze da radi sta hoce.

Al' dobro zato jesmo tu gde jesmo (na dnu), i bicemo tu sve dok razmisljamo na taj nacin.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...