Jump to content


Marantz 14S1 SE ili KI RUBY,misljenje ili licno iskustvo?


Khan

Recommended Posts

12 minutes ago, beast said:

Ma čovek kupio pojačalo u Švabiji. Ima priložen račun na KP.

Nego mi nije jasno kakvo mu je ovo napajanje od 130w? Jel to D klasa pojačala?

Pa onda je sve jasno, tamo kupio na nekom sniženju pa pokušava da zaradi  prodajuću ga ovde, sa sve screenshootom iz Player-a, simple thing :banana

Link to comment
Share on other sites

56 minuta ranije, beast said:

Nego mi nije jasno kakvo mu je ovo napajanje od 130w? Jel to D klasa pojačala?

Na slikama deluje da jeste, ali ako je deklarisano  na 2x100W 8oma 2x200W 4oma onda taj podatak ne odgovara stvarnosti, odnosno treba da bude oko 500W.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nixie said:

Na slikama deluje da jeste, ima čoperska napajanja i dva minijaturna izlazna stepena odmah do konektora za zvučnike.  Ako je deklarisano  na 2x100W 8oma 2x200W 4oma onda taj podatak o potrošnji ne odgovara stvarnosti, odnosno treba da bude oko 500W.

 

Link to comment
Share on other sites

19 sati ranije, Pandaros said:

U svakom slučaju, sam Khan može da potvrdi da KI Rubi ne košta 4000 evra, jer se u tekstu navodi Player koji taj amp prodaje za nekih 3000 evra u dinarima.

To je cena od pre par dana, inače je par godina bila 479.880 rsd. Spuštanje cene se nekako poklopilo sa ovom temom, kao i  sa podatkom od Player-a da im je ostao još jedan komad na lageru. 

Nije da proveravam, i mene je kopkalo da ga čujem. :)

Link to comment
Share on other sites

2 sati ranije, Pandaros said:

Nije problem što je otpakovan, piše da je NOV uređaj (New device, original box opened once).
Više je problem doneti ga u Srbiju bez carine i poreza.

 

Ти купи неки бзв на бувљаку, пријави га као свој на изласку из земље а у повратку донесеш овај бољи. :)

Увек има људи који доносе, неки се тако рекламирају и на КП огласима.

Link to comment
Share on other sites

7 sati ranije, Zexx said:

Nekako bih preživeo što je originalna lepljiva traka skinuta s kutije sa 600e više u džepu...:rolleyes:

Verovatno niko nije skinuo originalnu lepljivu traku iz dosade vec je uredjaj vadjen iz kutije, proban, koriscen... i ko zna sta sve mozda a mozda i ne... to ne znamo niti cemo ikad saznati. Znamo samo da nije neotpakovan jer jeste  otpakovan... ;) 

Link to comment
Share on other sites

Ništa čudno ne deluje (moja procena :) ), čovek naručio pojačalo, dok je stiglo predomislio se ili odlučio se ipak za nešto drugo, pa sada prodaje.

A to što je malo ubacio ženu u priču, šta sad', neće da napiše 'kupio sam pa sam shvatio da bolje da potrošim na neko putovanje nego na glupu metalnu kutiju' ili tako nešto :) 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...