Jump to content


Bluetooth audio transmitter and receiver


popaj

Recommended Posts

Možda sam pogrešio deo gde ovo pišem, ali molim admine ako nisam na pravom mestu da premeste ovaj topic. Naime, zanima me malo kvalitetniji Bluetooth audio transmitter and receiver koji bi mogao da priključim u pojačalo a da preko telefona strimujem Deezer. Gde se može nabaviti kod, po kojoj ceni i ako može koji model? Da ima pristojniji zvuk.

Link to comment
Share on other sites

  • popaj changed the title to Bluetooth audio transmitter and receiver
37 minuta ranije, Gile said:

Treba ti samo receiver, ne transmitter. Potraži na KP Logitech Bluetooth Audio Adapter. Spravica je pristojna, koliko para toliko i muzike. 

OK, hvala ti. Imam ja gramofon i CD plejer, ali ovo je za onako, kad sednemo s prijateljima uz čašicu rakije, pa da ne ustajem i menjam ploče ili diskove.

Sve je poteklo od ovog uredjaja na slici koji sam slušao kod prijatelja i to jako korektno zvuči za takav način prenosa.

20201007_210539.jpg

20201007_210756.jpg

Link to comment
Share on other sites

21 sati ranije, siroma said:

Komšija

zanemari BT. 

Uzmi Apple Airport ako možeš da nađeš.

Ako ne onda apsolutnu best baj, Arylic S10 strimer. I internet radio, i fleške pušta i muziku sa kompa, mobilnog i najvažnije sa striming servisa.(tidal i ostalo)

Svrati da čuješ

Gledam ovaj Arylic S10 strimer i dopada mi se. Medjutim "Can not deliver to Serbia". U kakvoj rupi živimo Bože mili ... Ima li negde kod nas da se kupi?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Popaje, koliko god BT delovao praktično, za Dezzer i slične servise uvek je bolje ići na streamer-e koji mogu da samostalno stream-uju audio sadržaj, a telefon da bude samo "daljinski upravljač". Ovaj način rada danas podržavaju gotovo svi strimeri, a ChromeCast audio je jedan od najpovoljnijih a da valja.

Ja se zaista nadam da će Google vratiti CC audio u proizvodnju, a na tebi je da vijaš polovni CC audio, ili da vijaš neki drugi strimer.

A ako baš želiš BT receiver, nemoj najjeftinije. Kao back-up, imam ovaj:
https://www.ugreen.com/products/bluetooth-4-1-audio-rca-receiver

Jedan od boljih budžetnih.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...