Jump to content


Pitanje za prijatelja - dobar streamer


ivcha1976

Recommended Posts

  • Replies 96
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja ga imam 4 godine i prezadovljan sam ... takodje poznajem nekoliko ljudi koji ga koriste sa pozitivnim utiscima.

Nije streamer za svakoga ... kucna mreza mora biti dobro podesena, sam streamer dobro izolovan od ostalih korisnika, oprema oko njega takodje mora biti solidna, mislim na ruter i AP.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

27 minuta ranije, pooya said:

Software je generalno boljka vecine uredjaja ovog tipa. Svi do jednog su vrlo osetljivi na losu mrezu.

Ima smisla user review-e ispratiti jer na kratkom slusnom testu neces provaliti sve ni pod razno - a i ako se desi neki problem jednom nece te nervirati - ali ako se desava svaki dan...

DTS Play-Fi mobilna aplikacija me je bas nervirala na Anthem-u. Na kraju sam medju starijim verzijama trazio (i nasao) onu koja najmanje zeza. BubbleUPnP sa Devialet-om je uzivancija.

Sto se Aries-a tice. Lale ga ima duze vreme - da ne valja, sutnuo bi ga (valjda) odavno :)

Link to comment
Share on other sites

22 minuta ranije, lalelala said:

Ja ga imam 4 godine i prezadovljan sam ... takodje poznajem nekoliko ljudi koji ga koriste sa pozitivnim utiscima.

Nije streamer za svakoga ... kucna mreza mora biti dobro podesena, sam streamer dobro izolovan od ostalih korisnika, oprema oko njega takodje mora biti solidna, mislim na ruter i AP.

 

 

 

Meni su KEF LS50W i streamer jedini nacin da slusam muziku. Sve druga bi zbog bolesti bilo previse komplikovano.

Link to comment
Share on other sites

Auralic je veoma posvećen stimungu i svi uredjaju su vrhunski,verujem da je Aries mini zvucno superiorniji od Bluesound-a ali i cenovno nisu ista klasa.

Kod mene je recimo na mrezi koja je baš budžet varijanta Aries G1 štucao a Bluesound nije.

Pogotovo se na Tidalu videla razlika.

 

Link to comment
Share on other sites

21 minuta ranije, Thecoki said:

Auralic je veoma posvećen stimungu i svi uredjaju su vrhunski,verujem da je Aries mini zvucno superiorniji od Bluesound-a ali i cenovno nisu ista klasa.

Kod mene je recimo na mrezi koja je baš budžet varijanta Aries G1 štucao a Bluesound nije.

Pogotovo se na Tidalu videla razlika.

 

Kod mene se na pocetku svake nove numere javljaju 2-3 kratke smetnje/prekid.

Link to comment
Share on other sites

On 30.9.2020. at 14:46, srdjan_c said:

Ja mogu da preporučim ono što koristim - Allo USBridge Sig.

U pitanju je derivat RPi-a, u osnovnoj verziji sa USB konekcijom, ali može da se doda još jedna komponenta i onda se dobija i coax.

Softver koji ga pogoni je moode audio, integrisan Tidal, mobilna aplikacija je mconnect i radi odlično. Ne zaglupljuje se, kad se namesti radi kao sat.

 

Link to comment
Share on other sites

On 19.10.2020. at 0:01, srdjan_c said:

Ufff...baš mi je žao....Ivcha je pravi drugar, siguran sam da će učiniti sve što može da ti pomogne.

Ajmo kao pomoc da prodamo vrhunski integrisani amp Lyngdorf TDAI 2200 iz Pooyine kolekcije ( ima ga u oglasima). Uredjaj kompletan i ako znate Pooyu - onda i znate kako je uredjaj pazen i mazen. Uredjaj je kod mene u DE, a slanje za Srbiju je najmanji problem. Javite se ili u oglas ili u DM oko dogovora. I eto pomoci :-) Hvala

Link to comment
Share on other sites

9 sati ranije, Delija said:

Ja sam ga vec nudio na par strana jer je zanimljiva sprava u pitanju. Oni kojima je zanimljiv - nemaju para. Ebi ga.

Samo se jos nije pojavio pravi kupac. Uredjaj nije zanimljiv, vrhunski je. Pricali smo vec o tome (neki su cak i pljuvali po Lyngdorfu :-) pozdravljam), ali uredjaj sa ovakvom snagom, kontrolom, izradom, integrisanim DAC sa 4 ulaza, analognim delom i Room correction, koji je po mom skromnom misljenju i iskustvu revolucionaran u tretmanu zvuka soram prostora, verujem da je ponudjena cena vise nego fer za mint uredjaj. Nisam stavljao slike zbog limita prostora, ali kome treba, javice se u DM pa se dogovaramo.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...