Jump to content


Flac na audio cd problem


RazieL

Recommended Posts

17 sati ranije, dj.nik said:

Da ne navodim drugi forum ali i brojem tapova nisam zadivljen, frapiran i šta god. Ipak je Xeon procesor (sad već star ali ipak, 8 jezgara / 16 tredova / 2.1GHz) Tata u odnosu na broj operacija koje može da izvede novi FPGA.

 Ne, ali vec smo presli u debeo offtopic.

 Ako ti i @Zexx hocete, mozemo da splitujemo u odvojenu temu pa da nastavimo? Dajte samo neki naziv teme....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

11 sati ranije, Miccko said:

Pre desetak godina sam na stranici https://www.highdeftapetransfers.com/pages/support našao preporuku za rezanje audio CDa i koristim godinama iste programe, za raspakivanje FLAC u WAV db Power Amp, za spuštanje na 16/44 r8brain i za rezanje Sony CD Architect 5.2(odličan a po RB standardu reže max 74 minuta, preporuka da koristiš najmanju moguću brzinu), jesu tri koraka i traje duže u odnosu na jedan program ali je i zvučno kvalitetnije u odnosu na Nero ili Ashampoo. Jedino ti preostaje da nađeš što kvalitetnije CD-R, ja sam nedavno kupio 10 i bukvalno ni jedan nije bio dobar.

Ok ,probacu Sony CD Architect. Koje mi audio CD-ove preporucujes za rezanje?

Ja sam kupio Verbatim AZO

Narezao sam preko CDburnerXP. I isto se culo sustanje. Tacnije cuje se kako se okrece cd :) .Zvuci ludo, al' je to taj zvuk.

Provalio sam u cemu je problem. NIje do rezanja ni do fajla od 24bit-a. Problem je bio u samom plejeru. Prikacio na drugi Sonyjev i radi sve ok. I oni od 24 i 16 bit-a.

Rasturio ga , ocistio laser. Podmazao osovinu donjeg dela na koji prileze i vrti se disk. Sada i na njemu rade svi diskovi :) 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...