Jump to content


Soundbar


GuybT

Recommended Posts

Dragi svi,

TV mi se nalazi u sobi okvirno 3x3 i kad stavim krevet i orman, nema mesta ni za kakve zvučnike, AVR i ostale skalamerije. Potencijalno bih mogao unutar ormana da odvojim jednu otvorenu policu za tu tehniku, ali mi soundbar deluje kao bolji izbor, pa htedoh da pitam za vaše mišljenje na tu temu.

Gledao sam neke do 500e, ali bih mogao da dam i više, ukoliko skuplji soundbar-ovi zaista vrede te pare.

Dakle, da li je soundbar dobar izbor i šta bi bila vaša preporuka?

Hvala unapred!

Link to comment
Share on other sites

Иако иначе не волим Наим :D, моја препорука иде у правцу Наим Мусо. Кошта више, али ради сјајно. Не знам каква је набављивост у Срб. По ЕУ сам га налазио половног за 500ак еура.

Link to comment
Share on other sites

On 11.9.2020. at 11:19, GuybT said:

Dragi svi,

TV mi se nalazi u sobi okvirno 3x3 i kad stavim krevet i orman, nema mesta ni za kakve zvučnike, AVR i ostale skalamerije. Potencijalno bih mogao unutar ormana da odvojim jednu otvorenu policu za tu tehniku, ali mi soundbar deluje kao bolji izbor, pa htedoh da pitam za vaše mišljenje na tu temu.

Gledao sam neke do 500e, ali bih mogao da dam i više, ukoliko skuplji soundbar-ovi zaista vrede te pare.

Dakle, da li je soundbar dobar izbor i šta bi bila vaša preporuka?

Hvala unapred!

Veliki novac, sto drug kaze 500 eura. Probaj nesto dr. da organizujes.

Inace soundbar je sarena laza. To je sve kvazi efekat.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

pozdrav ekipa. da ne pocinjem sa novom temom nastavicu u ovoj. svakako se tice soundbar-a

neka preporuka za soundbar 2.1  do nekih 40000 din  plus minus

dvoumim se izmedju ova dva

-jbl bar 2.1 deep bass 

-yamaha yas 207

 

yamaha ima dts i pro logic filtere ali obzirom da su nasi kablovski operateri 0 bodov, koliko je to bitno i koliko utice na razliku u kvalitetu zvuka

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

kupljena ipak yamaha. kad sam poslusao oba ipak mi se yamaha vise svidela. lepo radi kako na filmu tako i na muzici, bas odlican.  za dnevnu sobu odlican soundbar. 

povezan je na hdmi arc

jedini problem koji ce ponekad desi je da od 20 puta kad upalim tv  recimo 2 puta nema tona, onda moram par puta da upalim i ugasim tv da bi dobio ton ponovo. preko optickog ulaza radi bez problema ali onda ne mozete da pojacavate preko tv-a.

Link to comment
Share on other sites

@milan-hk batali hejtere, taj YAS-207 je dobar i veoma praktičan komplet. Meni je samo falilo malo basa, uprkos dodatnom sabvuferu. Navedeni JBL ga ima više, ali je YAS-207 meni bio više po ukusu u svemu ostalom. Od tih pristupačnijih saundbarova najviše mi se svideo HK Citation Multibeam, ali on je 600-700e i to bez sabvufera. Uživaj u novoj spravi :thumbsup2

Link to comment
Share on other sites

volim da cujem iskustva drugih a i pregledam po netu. fala bogu pa sad ima milion recenzija za sve.   i kad poslusam kupim sta mi odgovara.  yas-207 je dobar i korektan  soundbar.  

slazem se da ima boljih. generalno sta koji god da kupis uvek ima bolje.  ali za te cifre od 1000 i vise 

eura  nikad ne bih kupio soundbar. pre bih isao na neko pojacalo i zvucnike :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...