Jump to content


Novi update, prijavite bugove ovde


Ljuba

Recommended Posts

  • Replies 77
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

14 sati ranije, vdzele said:

Da li će biti vraćena mogućnost da nam pamti zadnji komentar koji smo gledali u nekoj temi.

Ovako je veoma iritantno da se klika x puta. Ako ne - vratiti na staro   :)

Klik na kružić ispred teme bi trebalo da vodi na prvi nepročitan post. Isto tako, tamniji kružić označava da ima nepročitanih poruka u temi.

Update foruma je mož' biti poremetio informaciju o poslednjim pročitanim porukama do momenta update-a, ali posle opet radi kako treba.

Link to comment
Share on other sites

Ja godinama pratim forum tako što čitam samo ono zadnje što je neko napisao, to forum izbacuje sa gornje desne strane u okviru podnaslova Teme.

Tu nema ni kružića niti više radi opcija koja mene interesuje - ne radi kad kliknem na ime teme pa me odvede do zadnje pročitano.

To ne radi ni kad izbrišem keš iz pretraživača.

Da se zavlačim svaki put u sve podforume pa odatle da klikam kružiće - to neću da radim. I tako forum sve slabije radi.

Link to comment
Share on other sites

slažem se sa Krcom.

Nema editovanja poruka.

Zatim, ne vidim onaj đavo koji je stajao gore sa notification i message opcijama.

I nemojte se vaditi na to da treba da pređem na desktop opciju ili da instaliram neki egzotični pretraživač. Do sada je bio i ostao predobar za sve uključujući i ovaj forum. Sada ovaj forum kratak za notification, private message i edit opciju.

 

Edit: našao sam Edit. Goredesno.

Edited by zflazar
Link to comment
Share on other sites

Editovanje poruka radi cudno ostavlja i staru poruku kao dupli post. 

Desava mi se da me potuno izbaci pri pisanju poruke na predhodnu temu..ranije nikad.

Poruke i notifikacije dobro skrivene kad se cita sa mobilnog,nije zgodan i pregledan prelazak desktop sajt da se tako koristi.

Srecno sa ispravkama,al zasad nisam primetio neku pogodnost apdejta

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...