Jump to content


Majstor za gramofone


popaj

Recommended Posts

Možete li mi preporučiti nekog dobrod majstora za gramofone. Imam gramofon Technics SL1200 MK2, star je 25 godina, dugo je stajao u prašini. Treba mi neko da ga dobro očisti, podmaže, sredi lift pošto pada ko klada, našteluje ručku jer kolko god da podešavam nikad se ne spušta i podiže pod 90 stepeni i td. Hvala unapred. Preferima BGD pošto je moj sin tamo i dolazi kolima pa pi povezao i gramofon. Ne bi ga slao brzim poštama ...

Link to comment
Share on other sites

3 sati ranije, popaj said:

Eto ti sad :-o

Činjenica No1: U pitanju su lični neraščišćeni računi pojedinaca sa ovim članom, ja sa njim nisam imao problema.

Činjenica No2: Čovek jako dobro zna da sređuje gramofone, a posebno voli Technics SL1200/1210 MK2.

Ti se raspitaj, pa odluči da li bi nosio kod njega na sređivanje ili nemoj uopšte da se raspituješ, zanemari ovo i traži dalje.

Imaj u vidu da na ovom forumu, kao i u stvarnom životu, postoje interesi, nerašćišćeni računi, prijatelji (i neprijatelji),...

 

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, srdjan_c said:

Činjenica No1: U pitanju su lični neraščišćeni računi pojedinaca sa ovim članom, ja sa njim nisam imao problema.

 

U pravu si.Samo nekoliko ljudi prijavilo da ih je  pokrao,i izvarao.Ti i neki dobro prodjoste pa je sasvim OK da ga preporucujete... sa nekim od 10-tak nadimaka koje ovde koristio.

Link to comment
Share on other sites

To što si ti dobro pošao, a masa drugih nije, samo govori da si imao sreće, a drugi nisu. Puno sreće pri sledećoj popravci ;)

9 sati ranije, sondek said:

U pravu si.Samo nekoliko ljudi prijavilo da ih je  pokrao,i izvarao.Ti i neki dobro prodjoste pa je sasvim OK da ga preporucujete... sa nekim od 10-tak nadimaka koje ovde koristio.

To sa nadmcima je posebna priča. Izgleda da samo  na ovom forumu mogu da se menjaju :) Jednini razlog zašto nije banovan je zato što daje korektne odgovore i ne vređa, nije agresivan i bezobrazan,  pa ga moderacja toleriše.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...