Jump to content


NAD C160


Recommended Posts

  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Super, nisam baš bio siguran da ću uspeti da objasnim :) 

To kada sam radio sam se udubio, posle sam sve zaboravio zato što baš i nema mnogo smisla podesiti to na taj način. Jedino što mi tako sa home screen dugmeta ima primetan lag u odnosu na dugme unutar aplikacije koje reaguje kao pravi daljisnki brzo. 

Ali opet za te neke najčešće komande koje korstim ok mi je. 

Dok ne dodaju opciju na bilo koji daljinski ili pojedinačno dugme 'add to home screen', tada će biti jednostavno i mnogo bolje.

Link to comment
Share on other sites

27 minuta ranije, Mingus,Mingus said:

Daljinski radi za sada samo jacina ali podesicu i ostalo.

Ja za daljinski "za uređaje", pa i za pojačalo koristim jedan stari mobilni sa IR blasterom. Aplikacije koje koristim

- SURE - Smart Home and TV Universal Remote (by SURE Universal Ltd.)
- AnyMote Universal Remote + WiFi Smart Home Control (by Color Tiger)
- irplus - Infrared Remote (by binarymode)

dodao bi i "mi remote"

 

Preko ovih programa povezao sam oko 10 različitih uređaja. Ako taj daljinac "može da uči" nađi najbolji softver za tvoj NAD i iskloniraj komande. Probaj prvo sa irplus

https://play.google.com/store/apps/details?id=net.binarymode.android.irplus&hl=en

Besplatna verzija podržava jedan uređaj u fullu.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

43 minuta ranije, Mingus,Mingus said:

Instalirao sam program ali nikako ne mogu da dodelim ulaze,cd,phono,video...

On sam treba da sve to prepozna. 

Probaj sve programe, meni recimo irplus odlično radi za DENON PMA, a SURE za YAMAHU AX. Kombinuj malo. Na MI Remote, klima, STB, Led panel i RGB svetlo i YAMAHA AX.

Link to comment
Share on other sites

Na prvoj slici stoji da se mapiranje radi tako sto se komanda npr InputTuner (na slici skroz desno) drag&drop-uje (uhvati i prevuce misem) na zeljeni taster (slika daljinca u sredini).

iOzxdCQ.png

 

Mozda da probate da iskoristite CH+ i CH- za prolazak kroz ulaze (ako postoji ta komanda), umesto jedan taster za jedan ulaz?

Link to comment
Share on other sites

3 sati ranije, garson said:

Na prvoj slici stoji da se mapiranje radi tako sto se komanda npr InputTuner (na slici skroz levo) drag&drop-uje (uhvati i prevuce misem) na zeljeni taster (slika daljinca u sredini).

iOzxdCQ.png

 

Mozda da probate da iskoristite CH+ i CH- za prolazak kroz ulaze (ako postoji ta komanda), umesto jedan taster za jedan ulaz?

mislite desno ,skroz levo nema nicega popis komandi je desno.Prevucem i na koje dugme postavim i sta posle.Prevucem tuner in i vucem recimo do tastera 1 i onda save.

Nisam strucnjak sa racunarima ali 30 godina sto na poslu sto kuci.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...